Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kiedy wersja na Java?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kiedy wersja na Java?

    Czy znany jest chociaż przybliżony termin wyjścia GG na javę? bo praktycznie na wszystkie inne platformy już coś wyszło a tu cisza.

    #2
    Z tego co kojarzę, to jest już wydana nowa wersja gg w javie, wersja 4.7.3 i kożna ją pobrać z http://mobile.gadu-gadu.pl/m/get

    Komentarz


      #3
      ta wersja ma 1,5 roku... najnowsza, 5.0, jeszcze nie ujrzała światła dziennego. Jak nie zapomnę (lub jak ktoś zrobi to za mnie) to tutaj pojawi się info, że jest już nowa wersja. Ewentualnie możecie "zamówić" powiadomienie na numer GG lub zajrzeć pod link w mojej sygnaturze, ale podejrzewam, że jeśli macie już jakąś wersję MGG Java to wyskoczy w niej stosowny komunikat z informacją, tak jak było to do tej pory.

      Komentarz


        #4
        ktocus12 a co to ma wspólnego z betą?
        Ostatnio edytowany przez piter31; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #5
          Przepraszam za zamieszanie, ale aktualizacja z gg 3.10 do 3.11 (nie pamiętam dobrze numerów wersji) wyświetliła mi się jakiś czas temu normalnie, później juz żadnych powiadomień o aktualizacjach nie maiłem. Natomiast jak około tydzień temu pobrałem na nowo gg to załadowała mi się ta wersja. Więc jeszcze raz przepraszam.

          Komentarz


            #6
            Zanim wyjdzie publicznie MGG for Java to zapewne umieszczę betę na forum. A kiedy to nastąpi to nie wiem. Prawdopodobnie za jakieś dwa do trzech tygodni.

            Komentarz


              #7
              A czy jego funkcje będą mocno ograniczone np w stosunku do symbiana?
              I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

              Komentarz


                #8
                Nie udzielam żadnych informacji do czasu pojawienia się tej wersji

                Komentarz


                  #9
                  Co za tajniak.
                  GG Undercover ;>
                  no ale ok. w takim razie czekam
                  I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                  Komentarz


                    #10
                    To napisz priv
                    Nikomu nie powiem

                    Komentarz


                      #11
                      Niee, teraz akurat nie dlatego, że to tajne. Po prostu mi się nie chce sprawdzać różnic, sorry. Będzie AOL, nie będzie Edysku. Tyle mogę powiedzieć z głowy.

                      Komentarz


                        #12
                        Symbian też nie ma dysku, a na to liczyłem... Szkoda
                        I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                        Komentarz


                          #13
                          Jak byś chciał upchać dysk z takimi ograniczeniami? Jest to mało możliwe po prostu.

                          Komentarz


                            #14
                            Na symbianie chyba by się dało zintegrować obsługę dysku i to mnie boli bi avi java ani symbian nie rokują tej funkcji, jakże przydatnej...
                            I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X