Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: gg w belle-problem z formularzem

gg w belle-problem z formularzem

witam! mam problem. w najnowszym gg w symbianie belle na nokii n8 (siec orange) zalogowalem sie na to samo konto co mam na kompie, ale kaze mi wypelnic formularz, w ktorym ciagle mi zaznacza ze zle haslo i wyswietla kominukat: "błednie wypełniony formularz. sprawdź zaznaczone pola". co mam zrobic?

XueBao
    Go
    Cytat Zamieszczone przez MrChaos Zobacz posta
    w ktorym ciagle mi zaznacza ze zle haslo i wyswietla kominukat: "błednie wypełniony formularz. sprawdź zaznaczone pola". co mam zrobic?
    hasło musi składać się z min. 8 znaków, musi także zawierać w sobie min. jeden znak "specjalny" jak np. cyfra

napisz czy poszło

Doświadczony GGadacz Awatar coopra
    Model tel.
    Nokia 500 Belle
    FW telefonu
    111.021.0028 Nokia Belle Refresh
    Cyfra i litera to znaki alfanumeryczne. Znak specjalny to np "!,.():;~&+#@" itd. natomiast ja nie mam znaków specjalnych i wszystko działa.

XueBao
    Go
    Cytat Zamieszczone przez coopra Zobacz posta
    Cyfra i litera to znaki alfanumeryczne. Znak specjalny to np "!,.():;~&+#@" itd. natomiast ja nie mam znaków specjalnych i wszystko działa.
    a czy Twoje hasło jest przynajmniej alfanumeryczne i posiada min. 8 znaków?
    formularz uaktualnienia danych tego wymaga - inaczej nie przejdziesz procesu migracji

Doświadczony GGadacz Awatar coopra
    Model tel.
    Nokia 500 Belle
    FW telefonu
    111.021.0028 Nokia Belle Refresh
    Posiada ponad 10 znaków, litery i cyfry. Bez znaków specjalnych. Wiem nsa czym to polega, zwróciłem tylko uwagę ze cyfry nie sa znakami specjalnymi, a znaki specjalne z kolei nie są wymagane

XueBao
    Go
    MrChaos a próbowałeś zaznaczyć opcję pokaż hasło i w tym trybie je wpisać i zatwierdzić formularz?
    no i napisz czy twoje hasło jest alfanumeryczne i ma min. ilość znaków
    Ostatnio edytowane przez XueBao ; 15.03.2012 o 10:52

dobra, wystarczylo zrobic "pokaż hasło" i wpisać litery z cyframi i dziala. teraz juz normalnie jestem na gadu w telefonie, tylko za kazdym razem informuje mnie, ze mam aktywowac konto przez sms albo mailem. tylko nie dostalem zadnej wiadomosci jak. i do tego jak wlaczam gg to za kazdym razem ustawia sie status dostepny i bez opisu. to zalezy od aktywacji, czy jak? bo w opcjach mam ze ustawia niby poprzedni status
    Ostatnio edytowane przez MrChaos ; 16.03.2012 o 15:07

Zespół Komunikatora Gadu-Gadu Awatar matemaciek
    Kasowanie statusu i opisu to błąd, będzie poprawiony w następnej wersji.

XueBao
    Go
    Cytat Zamieszczone przez MrChaos Zobacz posta
    ze mam aktywowac konto przez sms albo mailem. tylko nie dostalem zadnej wiadomosci jak
    po udanej migracji wyświetla się okno z informacją, przypuszczalnie kliknąłeś zbyt szybko ok i nie doczytałeś, więc to co można zrobić to sprawdzić e-mail, który podałeś w migracji i tam powinieneś otrzymać maila od gg z linkiem do aktywacji.

Cytat Zamieszczone przez XueBao Zobacz posta
    po udanej migracji wyświetla się okno z informacją, przypuszczalnie kliknąłeś zbyt szybko ok i nie doczytałeś, więc to co można zrobić to sprawdzić e-mail, który podałeś w migracji i tam powinieneś otrzymać maila od gg z linkiem do aktywacji.
    szczerze mowiac to rzeczywiscie tak bylo z ta aktywacja. problem w tym ze podalem nr telefonu a nie maila i nie dostalem zadnej wiadomosci. a tak poza tym to ta zaplata za aktywacje jest jednorazowa, jezeli tylko z wi-fi korzystam?
    Ostatnio edytowane przez MrChaos ; 16.03.2012 o 23:04

Uprawnienia umieszczania postów