Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Sugestia] Zapis na dysku pliku z linku

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    [Sugestia] Zapis na dysku pliku z linku

    Przełomem może być gdy plik na wirtualnym dysku będzie można zapisać nie mając go na swoim urządzeniu a jedynie podając link do niego.
    Przydatna byłaby też możliwość wykonania prostych czynności jak np otwarcie archiwum (możliwe w Firefoxie przez wtyczkę ArchView) i dodanie, usunięcie lub przeniesienie plików bez ściągania całego archiwum na swoje urządzenie, sprawdzenie czy na dysku występują te same pliki pod różną nazwą, albo eksportowanie strony html odzwierciedlającej układ folderów i plików na dysku, ich wielkość i czas utworzenia (jak np w GokaDcek), czy szybki podgląd zdjęć i tekstu w plikach pdf itd (jak np w cache'u od Google).
    [GG dysku jeszcze nie testowałem bo nie mam przy sobie komputera]

    #2
    Zasada: jeden temat - jedna sugestia
    Więc nazwę zmieniłem na temat odnośnie zapisu pliku z linku i generalnie w pełni popieram

    Komentarz


      #3
      odnośnie tego zapisu na dysku z linku to można by to powiązać też z pocztą klikając np pobierz załącznik na GG dysk (do domyślnego folderu), czy też załącz plik z GG dysku dla nowej wiadomości

      Komentarz


        #4
        coś takiego istnieje w wersjach Pro dysku w chmurze firm takich jak RGG, Dropbox, SanRev, PicSrv, Google Drive...
        faktem jest, że GG mogłoby to wprowadzić. Wielkim problemem by to nie było, gdyż jest to jeden plik zawierający strukturę kodu Java (klasa Javy).
        Wgrać go na serwer a następnie w pliku parsera (.nsf) dopisać translokację pliku JAVA. GUI zostanie automatycznie updatowane o deficję przycisku z odnośnikiem oraz pozycję w menu.....
        Plik Java (gotowy, licencja: open-source, GNU GPL) o danej ścieżce znajduję się na serwerach FTP znanej firmy IT.....
        jeżeli admini są tak leniwi i nie chce im się, lub nie wiedzą jak - podejmuje się transpozycji IRM do PRM (hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh)

        Komentarz

        Pracuję...
        X