Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dwa błędy dotyczące gier.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dwa błędy dotyczące gier.

    1. Kiedy po grze naciskam "Zagraj jeszcze raz" mój status staje się niedostępny i nie mogę go zmienić, pomaga tylko restart aplikacji.
    2. Kiedy chcę zagrać z kimś, kto nie ma GG (11), wyświetla mi się komunikat o braku na liście kontaktów, chociaż i ja i ta osoba mamy się na liście. Przydałoby się zmienić komunikat na taki, który mówi, że osoba z którą chcę zagrać ma nieodpowiednią wersję GG.

    #2
    Czy problemy dotyczą jakiejś konkretnej gry? Nie udało mi się powtórzyć tych błędów. Z jakiej wersji korzysta osoba, z którą chcesz grać? Poproszę print screen. Proszę również o wersję systemu. Dla formalności proszę również o reinstalację komunikatora z usunięciem katalogów roboczych:

    Proszę odinstalować Gadu-Gadu (przez Panel sterowania – Dodaj/usuń programy) oraz wejść na dysk C.
    Podaję ścieżkę:

    Wnidows XP C:\Documents and Settings\Nazwa profilu w Windows\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\GG\Profiles

    Windows Vista C:\Users\Nazwa profilu w Windows\AppData\Local\GG\Application

    Windows 7 C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Local\GG

    Jeżeli pod podaną ścieżką nie można odnaleźć wskazanych profili, oznacza to, że zapisane są one jako ukryte i należy z poziomu Windowsa włączyć opcję podglądu na pliki ukryte.
    Następnie proszę zainstalować Gadu-Gadu ponownie oraz podać swój numer i ostatnio używane hasło serwerowe.

    Proszę pobrać plik instalacyjny bezpośrednio ze strony:
    http://beta.gg.pl/info/pobierz

    Komentarz


      #3
      O ile błąd nr 1 rozwiązała reinstalacja GG, to błąd nr 2 nadal jest. Co jest potrzebne do jego naprawienia?

      Komentarz


        #4
        Bardzo proszę o ustosunkowanie się do pierwszej części mojej powyższej wypowiedzi.

        Komentarz

        Pracuję...
        X