Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak aktualnej wersji w Sklep Play

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Brak aktualnej wersji w Sklep Play

    Tak jak w temacie chciałbym sie spytać czemu w Sklepie Play (dawnym Android Market) najnowsza wersja dla mojego telefonu (samsung i5800) to wersja z29 lutego? Ostatnio zacząłem aktualizować gg przez .apk z internetu więc tymbardziej nie rozumiem czemu udostępniona jest stara wersja dla mojego telefonu. Mam nadzieję ze uda jakos rozwiązać sie ten problem.

    #2
    Zainstaluj sobie wersję z tego forum z działu Testowanie. Tam jest zawsze najnowsza wersja, często nowsza niż ta w Markecie.

    Komentarz


      #3
      "..."

      Proszę o usunięcie posta, znalazłem to czego szukałem.
      Ostatnio edytowany przez largusek; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: znalezione rozwiązanie

      Komentarz


        #4
        swoją drogą to dział IT powinien dbać o to, aby w Google Play (oraz AppStore) były zawsze najnowsze wersje dostępne......
        albo wycofać swoje programy z ww. sklepów. Po co trzymać tam nieaktualne wersje swoich programów? chyba tylko po to, aby drażnić ludzi.....

        Komentarz


          #5
          W sklepach są zawsze najnowsze i aktualne wersje aplikacji. Trochę nowsze mogą być tylko u nas na forum, ponieważ zwykle w ten sposób poddajemy ją również testom przed oficjalną publikacją w sklepie.

          Trzeba natomiast zwrócić uwagę na starsze telefony ze starszym oprogramowaniem Androida, ponieważ te elementy również będą miały wpływ na możliwość pobrania aktualnej wersji ze sklepu.

          Komentarz

          Pracuję...
          X