Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Archiwum online

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Archiwum online

    Witam,
    czy jest możliwość całkowitego wyłączenia archiwum, mam na myśli archiwum na serwerze. Próbowałem na wiele sposobów, za każdym razem ślad po rozmowie pozostaje.
    Czy istnieje możliwość wyłączenia "ostatnich" rozmów?

    #2
    Archiwum wyłączyć można po wybraniu GG >> Ustawienia >> Moje konto >> Ustawienia prywatności: archiwizuj wiadomości.
    Na chwilę obecną nie ma możliwości usunięcia kontaktów z ostatnich rozmów.

    Komentarz


      #3
      Witam,

      Czyli nie mam mozliwosci usuniecia listy kontaktow/numerow z zakladki-Ostatnie-Rozmowy? Dobrze rozumiem?
      Bedzie taka mozliwosc?

      Komentarz


        #4
        Tak, obecnie nie ma takiej możliwości. Ciężko jest mi stwierdzić, czy opcja ta będzie zaimplementowana, natomiast zgłosiłam taką sugestię do rozpatrzenia.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Paulina Zobacz posta
          Tak, obecnie nie ma takiej możliwości. Ciężko jest mi stwierdzić, czy opcja ta będzie zaimplementowana, natomiast zgłosiłam taką sugestię do rozpatrzenia.
          A może by tak jak w GG dla Androida? Tam jakoś jednak po wyczyszczeniu archiwum i po wylogowaniu ostatnie rozmowy są usuwane i lista osób z tej samej zakładki również jest pusta. Więc jednak można

          Komentarz


            #6
            Może i można, dlatego sugestia została zgłoszona.

            Komentarz


              #7
              Czy wiadomo już coś na temat możliwości usunięcia histroii ostatnich rozmów? Nie chodzi o archiwum tylko dokładnie o to co pisała Joanna511.

              Komentarz


                #8
                Tak jak wskazała to wcześniej koleżanka, sugestia co do zaimplementowania opcji usuwania zakładki "ostatnie" została przekazana do odpowiedniego działu. Jak na razie nic nie zmieniło się w tej kwestii.

                Komentarz


                  #9
                  Czy gg wyświetla archiwum online?
                  To co napiszę na mgg nie pojawia się w archiwum gg... w drugą stronę działa

                  Komentarz


                    #10
                    GG 11 jeszcze nie obsługuje archiwum online

                    Komentarz


                      #11
                      Obecnie synchronizacja powinna działać prawidłowo. Prośba o weryfikację po waszej stronie

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X