Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Motywy kolorystyczne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Motywy kolorystyczne

    Tak jak w temacie
    Proponuję wprowadzić w wersji na przeglądarkę motywy kolorystyczne jak w wersji deskoptowej

    #2
    ja nic nie mówię ale ktoś w gg ma problemy z rozróżnianiem kolorów.. kolorki w motywach a przy okazji będą jakieś nowe motywy np. czarny który możemy podziwiać na aplikacjach mobilnych? tylko pamiętajcie czarny to czarny a nie biały i na odwrót // odpowiedzi ze strony gg chyba się nie doczekamy, dobrze było na początku teraz to sknocili i koniec tematu, jeśli wersja się nie zmieni nie dadzą UŻYTKOWNIKOWI możliwości dowolnej konfiguracji i właściwej optymalizacji aplikacji zapewnę przestanę korzystać z usług gg.

    Komentarz


      #3
      JA z kolei proponuję dodać więcej motywów do GG 11... Co to jest to kilka? 5? A co z ładnymi odcieniami szarego, grafitowego, a nie takim "oficjalnym" srebrnym lub ostrym zielonym? Albo może udostępnijcie jakieś narzędzie ułatwiające personalizację stylów?
      I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

      Komentarz


        #4
        Dużo więcej motywów niż jest obecnie. Nie każdy lubi te standardowe.

        Komentarz


          #5
          Jak tak patrzę na datę tego tematu i marne zainteresowanie ze strony GG, mam prawo przypuszczać, że skończy się jak zwykle na niczym...
          I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

          Komentarz

          Pracuję...
          X