Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Synchronizacja kontaktów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Synchronizacja kontaktów

    Fajną opcją byłaby synchronizacja kontaktów gg z tymi w telefonie, tak jak np ma to Skype czy Gmail, wszystko jest w jednym miejscu na liście z wszystkimi kontaktami fajna sprawa, tylko czy można na coś takiego liczyć w gg dla Androida?

    #2
    Przecież jest takie coś od ... roku? połtora?

    Komentarz


      #3
      a w jaki sposób mam to zrobić, bo dość troche się już bawie tym gg a nie wpadłem na takie coś:/

      Komentarz


        #4
        to się dzieje automatycznie - zobacz, że jak usuniesz jakiś kontakt z GG na PC, to na komórce też za chwilę zniknie

        Komentarz


          #5
          a to wiem, rozumiem, ale mi nie o to chodziło mi chodzi o synchronizacje kontaktów gg z kontaktami w telefonie (chodzi o kontakty, czyli numery tel, maile itd.) np Skype, Gmail mają taką opcje, wszystkie kontakty z tych aplikacji są wrzucane do kontaktów na telefonie i są łączone odpowiednio z tymi co już są zapisane w pamięci smartphone'a

          Komentarz


            #6
            aaa, czyli masz na myśli opcję "Połącz kontakty"? W takim razie ja jak najbardziej popieram, przy czym GG nie oferuje obecnie pobierania telefonu usera z katalogu publicznego, mimo, że te dane są gromadzone. Ale synchronizacja danych, awatarów, możliwość otworzenia okna rozmowy z poziomu książki adresowej - fajna rzecz

            Komentarz


              #7
              dokładnie o to mi chodzi czasem tel osoby w kontaktach już mamy ale dopisanie do tego kontaktu w pełni funkcjonalnego numeru gg moim zdaniem to ciekawa opcja

              Komentarz


                #8
                Również popieram!

                Komentarz


                  #9
                  ja też jestem za i jakąś ikonę słoneczka obok kontaktu a poniżej ewentualnie opis

                  Komentarz


                    #10
                    wersja z opisem to wogóle byłby wypas, no ale chociaż, żeby ten numer był dopisany do kontaktu

                    Komentarz


                      #11
                      Skoro doczekało się to takiego odzewu z waszej strony, przekazuje sprawę dalej. Zobaczymy co z tej sugestii wyjdzie.

                      Komentarz


                        #12
                        Kiedyś były takie plany, ale aktualnie są raczej dość odległe.

                        Komentarz


                          #13
                          to byłaby fajna opcja, fajne połączenie z Androidem i kontaktami, które są na telefonie nieraz połączone już z facebook'iem

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X