Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualizacja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    w hex editorze sie da ale nie jest to łatwe gdyż na jakies 15 prób zachowac rozne certyfikaty by i sie jeden udalo to jeszcze byl moj self sign:/
    i kazdej nieudanej probie bylo plik nie obługiwany, blędny plik, nie mozna uruchomic.
    hex editor i konverter na znaki pisane trzeba miec, oraz jakis kompilator ja mam pierwsze lepsze badziewia z binga na testa wziałem.
    bo by suma kontrolna sie zgadadzała trzeba zastąpic tyle samo hex znaków
    aktualnie zapoznaje sie QT SDK moze tam sie moze mi uda wiecej niz robienie sisów.
    sigpic
    Pomogłem? Rzuć repa od czegoś to jest.

    Komentarz


      Niezupełnie. Nie wystarczy tylko zastąpić "tyle samo hex znaków"... Zamień chociażby jeden znak na inny i spróbuj odpalić instalator... Rozmiar niby identyczny, a jednak...wywali błąd. Gdyby certyfikaty nie były skuteczne, to nikt by się w nie nie bawił, a RomPatcher+ już dawno byłby podpisany i każdy mógłby go instalować bez jakichś kombinacji.

      Instalator na symbiana jest skompresowany, a do tego po dodaniu certyfikatu szyfrowany, także sama podmiana hex na niewiele się zda.
      www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

      Komentarz


        Witam!
        Co się stało z wersją 4.3 która rano była dostępna w Sklepie Nokii?
        Rano, gdy instalowałem GG to pobrało mi wersje 4.3 ze sklepu, a teraz instalowałem, bo chciałem zainstalować w pamięci telefonu, by sprawdzić czy dźwięk w końcu działa poprawnie (działa tylko przy odblokowanym ekranie na pulpicie), to pobrało poprzednią wersje 4.2.1.
        Co się stało z tą nowszą wersją, że nagle zniknęła ze Sklepu?

        Mój telefon to Nokia C6-00.

        Komentarz


          Ja w Ovi Store mam normalnie wersję 4.3 (;
          Spróbuj odinstalować WSZYSTKO z GG, zrestartować telefon i wtedy zainstalować?
          I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

          Komentarz


            Ja w Ovi Store wersję 4.3 widzę tylko dla Symbiana s60v3. Nie wiem czy tak powinno być, czy też GG zostało zaktualizowane dla wszystkich wersji systemu.

            I tak swoją drogą, to czy jest dostępny jakiś changelog?

            P.S. Ok, już udało mi się pobrać GG 4.3 dla każdej wersji systemu... xD
            Ostatnio edytowany przez Shreqg2; [ARG:4 UNDEFINED].
            www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

            Komentarz


              Shreqg2 z pomocą Twojej strony mam najnowsze GG
              A jakiś changelog też by się przydał

              Co zauważyłem, to w ustawieniach teraz mamy możliwość zmiany motywu na ciemny oraz możemy ustalić rozmiar pamięci podręcznej.
              Na liście kontaktów mamy więcej opcji spod menu kontaktu, menu po przytrzymaniu na kontakcie i szybka zmiana statusu po kliknięciu w słonko.
              W oknie rozmowy możemy klikać na linki. Przydała by się możliwość zmiany przeglądarki, ponieważ korzystam tylko z Opery Mini.
              I w końcu dźwięki działają prawie jak należy. To znaczy działają na pulpicie, w menu, w aplikacjach, po zablokowaniu ekranu.
              Napisałem prawie, bo nie działają podczas aktywnej rozmowy i gdy ekran zgaśnie podczas rozmowy, a telefon nie jest zablokowany. Mimo wszystko jest już o wiele lepiej.

              Poza tym przydała by się możliwość, by po kliknięciu w tą ikonkę klawiatury od razu otwierało klawiaturę, a nie to małe okienko, w które i tak musimy kliknąć. A wpisany tekst w tym małym okienku, mógłby być zapamiętywany, gdy klikniemy anuluj.

              Komentarz


                Zamieszczone przez boban609 Zobacz posta
                Shreqg2 z pomocą Twojej strony mam najnowsze GG
                A jakiś changelog też by się przydał

                A wpisany tekst w tym małym okienku, mógłby być zapamiętywany, gdy klikniemy anuluj.

                Dwa razy na tak (-;
                Zdecydowanie, świetna sprawa. Nie ma się do czego przyczepić, jest po prostu świetne... Choć można by iść na całość i zintegrować RADIO, a coo. ;3
                W sumie chętnie słucham Vivy na komputerze, do tele też mam fajne słuchaweczki i mógłbym je wykorzystać ;P
                I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                Komentarz

                Pracuję...
                X