Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualizacja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Aktualizacja

    Aktualizacja jest już bliżej niż dalej (-:

    Lada dzień powinna wyjść od nas, więc myślę, że jest spora szansa, że w OVI pojawi się na przełomie marca i kwietnia. Poprawiliśmy większość ze zgłoszonych tu błędów (m.in. problem z przesuwającą się aplikacją na Belle i statusem startowym), jest też kilka drobnych nowych feature'ów.

    #2
    Super news mam nadzieje, ze w sklepie nie beda przeciagac akceptacji nowej wersji.
    Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

    Komentarz


      #3
      A jest szansa pokonać sklep (aktualizować z poziomu aplikacji)?
      I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

      Komentarz


        #4
        A będzie obsługa Dysku?

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez coopra Zobacz posta
          A jest szansa pokonać sklep (aktualizować z poziomu aplikacji)?
          Wtedy by było zbyt wiele zamieszania z certyfikatami.

          Zamieszczone przez tifoso Zobacz posta
          A będzie obsługa Dysku?
          Wątpię. Dysk to dość 'duża' funkcja, a "drobne nowe feature'y" nie wskazują na to, żeby się pojawił.
          Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez Kwiatek Zobacz posta
            Wtedy by było zbyt wiele zamieszania z certyfikatami.
            Bo ja wiem? Mogliby na Forum zamieszczać nieco wcześniej, niecertyfikowaną wersję. Niektóre powodują problemy, a jeśli chodzi o mnie, to mi i tak rypka - hacknięty telefon z podmienionym Installserver dla S^3

            Co do dysku, nie tylko jego mi brakuje, ale też np wysyłania obrazków
            Symbian zawsze jest tym "gorszym"...
            I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

            Komentarz


              #7
              mam nadzieje , że dźwięki też będą poprawione

              Komentarz


                #8
                Zamieszczone przez Kwiatek Zobacz posta
                Wtedy by było zbyt wiele zamieszania z certyfikatami.
                Mniej więcej (-: Nie wgłębiałem się zbytnio w politykę Nokii, ale jest coś takiego, że dystrybuując aplikację przez Nokia Store nie możemy dystrybuować jej niezależnie. Ale ma to i dobre strony, zawsze to jeszcze jeden poziom testowania.

                Zamieszczone przez Kwiatek Zobacz posta
                Wątpię. Dysk to dość 'duża' funkcja, a "drobne nowe feature'y" nie wskazują na to, żeby się pojawił.
                Dysku jeszcze nie będzie. Jeszcze, własnie nad nim pracujemy (-:

                Dziś w nocy aplikacja została przekazana do akceptacji Nokia Store, wydanie za ok. 10 dni. (Jeśli wszystko jest ok i nam jej nie cofną.)

                Zamieszczone przez JakobEU Zobacz posta
                mam nadzieje , że dźwięki też będą poprawione
                Nad dźwiękami prawdopodobnie musimy jeszcze popracować, więc zobaczymy - nie chcieliśmy jednak wstrzymywać przez nie wydania.

                Komentarz


                  #9
                  ale ma nadzieje , że się udało

                  Komentarz


                    #10
                    Jeszcze - matemaciek, poprawiles mi humor
                    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                    Komentarz


                      #11
                      Zamieszczone przez coopra Zobacz posta
                      Symbian zawsze jest tym "gorszym"...
                      Niestety. Ale to nie koniecznie wina programistów. Słaby hardware do niedawna.
                      Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

                      Komentarz


                        #12
                        Wynika to też z tego, że i dla nas (programistów) jest to w pewnym sensie "gorszy" system - używa go sporo mniej osób niż np. Androida, więc mniej osób pisze na niego aplikacje, więc dostępne narzędzia i baza znanych / rozwiązanych problemów jest mniejsza. To wszystko razem powoduje, że na Symbiana pisze się dużo wolniej, dużo więcej jest przypadków, w których coś nie działa i nie wiadomo dlaczego. Czasem sam chciałbym pisać na Androida (-;

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez matemaciek Zobacz posta
                          Czasem sam chciałbym pisać na Androida (-;
                          Nie! Zostań tu. Symbianowcy Cię potrzebują
                          I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                          Komentarz


                            #14
                            Zamieszczone przez coopra Zobacz posta
                            Nie! Zostań tu. Symbianowcy Cię potrzebują
                            właśnie dołączam się

                            Komentarz


                              #15
                              Miło to słyszeć (-:

                              BTW, Podejrzewam, że Wam nie trzeba przypominać, że warto aktualizować firmware. Ostatnio trafiliśmy na ciekawy błąd - aplikacja na S^1 zawieszała się, jeśli w menu ktoś za długo przytrzymał dowolną pozycję, pomagało przekręcenie ekranu o 90 stopni. Okazało się, że nie pomogło nic poza update'em telefonu.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X