Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

edycja listy kontaktow - usuwanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    edycja listy kontaktow - usuwanie

    Brak możliwości usunięcia kontaktów z listy - po wyświetleniu okienka z boku, nie da się wybrać opcji. Raz mi to się udało i usunąłem kontakt. Ale to chyba przypadkowo.
    Przypadkowo zaimprotowałem kontakty z listy kontaktów telefonu i chciałbym je usunąć.

    #2
    Kontakty zawierały tylko nr tel? Nie umiem powtórzyć błędu. Co dzieje się przy próbie usunięcia kontaktu? Próbowałeś kliknąć w kontakt i del?

    Komentarz


      #3
      Chodzi mi o aplikację w przeglądarce. Pojawia się menu opcje, ale nie zawsze da się je rozwinąć. Gdy się je rozwinie to faktycznie jest do wyboru usunięcie kontaktu. Tylko tych kontaktów zaimprotowało się z listy kontaktów telefonu naprawdę sporo i klikanie przy każdym 'usuń' jest dość czasochłonne. Przydałaby się edycja wielu kontaktów na raz w aplikacji webowej.

      Komentarz


        #4
        Problemy z GG w przeglądarce zgłaszamy w dziale niżej. Napisz na tech@gadu-gadu.pl, podaj numer GG, określ kiedy eksportowałeś numery telefonów do listy kontaktów, być może uda się przywrócić stan listy sprzed tego zdarzenia.

        Komentarz

        Pracuję...
        X