Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #46
    Jeśli w ustawieniach telefonu macie zapisaną poprawnie konfigurację internet gprs i java ma pozwolenie na internet, to wystarczy że za każdym razem klikniesz na "Automatycznie" i za pierwszym, drugim lub trzecim razem gg połączy się. Choć fakt, powinni to poprawić - u mnie też tak jest. SonyEricsson W200. U mnie jeszcze pojawia się za każdym nowym połączeniem komunikat: "Nie rozpoznano serwera. Kontynuować w bezpiecznym połączeniu?" Wystarczy kliknąć "Tak" i wszystko działa. Tyle że to wyświetla się często.
    Ostatnio edytowany przez ktocus12; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #47
      Prośba przy błędach pisać dokładny opis błędu. Też dużo prościej nam będzie namierzyć ew. problemy jak będą zgłaszane też na testujmgg@gadu-gadu.pl, ten wątek raczej dotyczy dyskusji nt. aplikacji.

      Komentarz


        #48
        Zamieszczone przez ath Zobacz posta
        Prośba przy błędach pisać dokładny opis błędu. Też dużo prościej nam będzie namierzyć ew. problemy jak będą zgłaszane też na testujmgg@gadu-gadu.pl, ten wątek raczej dotyczy dyskusji nt. aplikacji.
        Przecież dyskutujemy na temat aplikacji. Wpisanie błędu na stronie to też swego rodzaju dyskusja, a co do emaila to przestańcie tworzyć nowe adresy poczty email bo więcej czasu tracicie na tym niż na naprawianiu aplikacji. Każdy jest swego rodzaju klientem GG Networks, a klient wymaga. Pozdrawiam i miłej Pracy nad poprawnymi wersjami bo chce już skorzystać z MGG na swoim telefonie

        ----------------

        Nawet wersja z 30 marca ma ten cholerny błąd na k550i :/
        Ostatnio edytowany przez Satros; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #49
          Ci programiści to są dopiero nieudolni. Niby poprawili czas a i tak jest on o godzinę za wcześnie.
          Może tak zajelibyście się ulepszeniem interfejsu aby wyglądał tak jak na innych systemach (nie widzicie że wiele osób się na niego skarży?), a nie zakładanie nowych emaili.
          Ostatnio edytowany przez Bestia.; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


            #50
            Na SE ELM nie widać całej godziny bo jest zasłonięta przez ikonę globusa która pojawia się jak jest nawiązane połączenie internetowe, długo wczytują się ustawienia, mój profil i archiwum, brak możliwości zarejestrowania nowego numeru z poziomu aplikacji(było dostępne w poprzednich wersjach), brak wyszukiwarki w katalogu numerów(też było dostępne w poprzednich wersjach), w zakładce "aktywne" nadal pokazuje się rozmowa mimo, że już została zakończona, aby nie pokazywało jej już muszę wyłączyć i włączyć aplikacje. Wiadomości między mgg a gg na komputerze czasem dochodzą dopiero po kilku/kilkunastu sekundach, w wersji 4.7.3 nie ma tego problemu. Brakuje również importu/eksportu kontaktów z pliku.

            Komentarz


              #51
              Zamieszczone przez Bestia. Zobacz posta
              Ci programiści to są dopiero nieudolni. Niby poprawili czas a i tak jest on o godzinę za wcześnie.
              Może tak zajelibyście się ulepszeniem interfejsu aby wyglądał tak jak na innych systemach (nie widzicie że wiele osób się na niego skarży?), a nie zakładanie nowych emaili.
              Po takich komentarzach odechciewa się w ogóle udostępniania Bety. Proszę trzymać się tematu, a nie oceniać udolności programistów GG.

              Mejl testujmgg@gadu-gadu.pl funkcjonuje już od paru miesięcy i został stworzony dla wygody obsługi zgłoszeń.

              Komentarz


                #52
                Rozumiem pana zdanie, ale jak można coś udostępniąć po paru dniach naprawiania błędu i pisać że jest on naprawiony. A błąd nadal występuje.
                Jeszcze przychylna dla was opinia: Widzę że tam pracujecie a nie śpicie ponieważ większość błędów już mi znikneła. Trochę słabo wam ogólnie ta aplikacja wyszła, ale może być. Jestem zadowolony że można na was liczyć.
                Ostatnio edytowany przez Bestia.; [ARG:4 UNDEFINED].

                Komentarz


                  #53
                  Dziwnym trafem u mnie już od pierwszej wersji bety działa super
                  I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                  Komentarz


                    #54
                    @Bestia, błędy są, bo to beta. Chcesz wersję bez błędów to czekaj na finalną lub zwyczajnie zgłaszaj błędy z jak najdokładniejszym opisem. Marudzenie, że są błędy w wersji beta świadczy o braku znajomości specyfiki tego etapu życia programu.
                    Ja się cieszę z każdej bety jaka tu jest udostępniana i wolałbym żeby nikt ich nie zabrał

                    Komentarz


                      #55
                      Każdy polak marudzi... taka już jego natura. A pozatym klient płaci więc wymaga. Skończę już z tym narzekaniem.

                      Komentarz


                        #56
                        Ale to nie usprawiedliwienie *facepalm*
                        nie zauważyłem też, by za ta betę ktoś brał ode mnie pieniądze. Klient powinien szanować producenta który robi coś dla niego, lub niech zrobi lepiej... Łatwo narzekać. Ja uczę się QT i javy - to nie jest takie łatwe. Wyeliminowane jednego błędu może stworzyć trzy kolejne, poprzez konflikt w kodzie itd. to nie takie proste i wymaga cierpliwości.

                        ---------- Post added at 12:02 ---------- Previous post was at 12:01 ----------

                        A po to jest beta, by wszystkie błędy wyszły. Ona zawiera i może zawierać błędy, w przeciwieństwie do wersji oficjalnej
                        I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                        Komentarz


                          #57
                          Nie wiem czy to błąd czy co, ale jak napiszę "Niee" w oknie rozmowy wyświetla się taka smutna fioletowa emotka.

                          Komentarz


                            #58
                            To jest ok, "tiaaa" i "nieee" są emitikonami
                            I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                            Komentarz


                              #59
                              Z tym zapisywaniem danych jest fail gdyż np. mam zapisane przedstawianie się pseudonimem a w rozmowie i tak jest imię i nazwisko.

                              Komentarz


                                #60
                                Okej, jeżeli mamy pisać na maila, to piszmy, ale niech ktoś odpowie przynajmniej. Kilka dni temu wysłałem zgłoszenie o błędzie i do tej pory nikt się nie odezwał, a przypuszczam że powinien.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X