Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Witam, ja także mam problem z certyfikatem. Na moim samungu monte (GT-s5620) mam komunikat: "Błąd certyfikatu. Aplikacja niepodpisana. Pobierz poprawną wersję GG". Pobierałem z poziomu komputera, jak i z poziomu telefonu. Proszę o pomoc

    Komentarz


      U mnie też wyskakiwał błąd z certyfikatem (SE CK13i), wszedłem na m.gadu-gadu.pl, pobrałem wersję na Java MIDP2.0 i jest jakaś nowa, dokładnie to wersja 5.1.1.20131

      Komentarz


        Zamieszczone przez Serj Zobacz posta
        U mnie też wyskakiwał błąd z certyfikatem (SE CK13i), wszedłem na m.gadu-gadu.pl, pobrałem wersję na Java MIDP2.0 i jest jakaś nowa, dokładnie to wersja 5.1.1.20131
        Gdzie Ty tam masz tą wersję? Tam jest tylko wersja 4.7.3, która jest płatna

        Komentarz


          Prosiłem o dodanie na starej stronie linków, ale nadal ich nie ma i jak widać wprowadza to w błąd. Wejdź na http://m.gg.pl/

          Komentarz


            Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
            Prosiłem o dodanie na starej stronie linków, ale nadal ich nie ma i jak widać wprowadza to w błąd. Wejdź na http://m.gg.pl/
            Witam. Przy pobieraniu z tego linku mam komunikat "Nieprawidłowy podpis". Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?

            Komentarz


              Ponawiam pytanie gdyż potrzebuję tej aplikacji

              Komentarz


                ja pobrałem z m.gg.pl/pobierz - poszło beż żadnych problemów pobierałem z poziomu telefonu

                Komentarz


                  pobrałem z tąd: http://forum.gg.pl/showthread.php?11...ac-nowa-wersje (pomoc w ostatnim poście) i działa

                  Komentarz


                    Kiedy aktualizacja [czyt. nowy wygląd] ?.

                    Komentarz


                      Podobno jest wersja 5.2. Czy to prawda? I zauważyłem błąd podczas przewijania np okna rozmowy: strasznie nieprecyzyjny, obraz skacze, przewinięcie do chcianego momentu graniczy z cudem...

                      Komentarz


                        Wątek dotyczy wersji BETA. Z racji tego, że nie są prowadzone obecnie żadne testy, to błędy zgłaszamy w dziale Aplikacja Java.

                        Komentarz


                          Mam pytanie dlaczego na Nokia 5230 wyświetla się "Brak obowiązujących atrybutów" ?
                          Nieoficjalny Tester Aplikacji dla Symbiana

                          Komentarz


                            Nie działa na Samsung gt 5320 - Avila :/

                            Komentarz


                              Mnie na SE TXT CK13i też nie chce się dzisiaj uruchomić, między godziną 7.00 a 8.00 było dobrze, próbuję pół godziny temu i nic... Jakiś błąd z połączeniem.

                              EDIT: Już działa.
                              Ostatnio edytowany przez Serj; [ARG:4 UNDEFINED].

                              Komentarz


                                Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
                                @Bestia, błędy są, bo to beta. Chcesz wersję bez błędów to czekaj na finalną lub zwyczajnie zgłaszaj błędy z jak najdokładniejszym opisem. Marudzenie, że są błędy w wersji beta świadczy o braku znajomości specyfiki tego etapu życia programu.
                                Ja się cieszę z każdej bety jaka tu jest udostępniana i wolałbym żeby nikt ich nie zabrał
                                typowa odpowiedź świadcząca o tym, że jednak nie wiesz co mówisz> Beta betą - dobrze że jest, ale jak ktoś zgłasza błąd to do ****a ciasnego po to jesteście programistami aby w kolejnej wersji go naprawić !!! Jeżeli nie umiecie naprawić błędu to nie wypuszczajcie nowych wersji z powielonym/i błędem/ami. Nikt Wam nie każe wypuszczać nowych wersji. Jeżeli coś robicie róbcxioe to dobrze a nie *******cie farmazony

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X