Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Już poniedziałek a ja wciąż nie mogę się zalogować na to gg. Ehh...

    Komentarz


      #17
      U mnie tez nie mogę się zalogować

      Komentarz


        #18
        przy świeżej instalce wywala
        Błąd skórki: JSONObject["Emots"] not found.

        Komentarz


          #19
          Jak to pobrac z forum ?? Gdy wchodze w link to tylko jakis tekst jest Dużoooo tekstu

          Komentarz


            #20
            Zainstalowałem, jako tak działa, jedna uwaga na szybko, na noki 2730 mam ustawioną strefę czasową GMT +1 i czas letni, a pokazuję mi w tej chwili 00:36, a nie widzę opcji na zmianę

            Komentarz


              #21
              @Tomek016, prawoklik na link -> "Zapisz element docelowy jako..." lub coś podobnego.

              Komentarz


                #22
                Na samsungu avili włącza się, ładuje, coś tam z neta, tak jak na zwykłym mobilnym, a potem wyskakuje pusty komunikat. klikam zamknij. wyskakuje coś o błędzie skórki. wersja z 26.03.2012 z godziny 22:30 około.

                Komentarz


                  #23
                  Już odblokowali dostęp?

                  Komentarz


                    #24
                    jest nowa wersja

                    Komentarz


                      #25
                      Błędy:
                      1. Po próbie zmiany statusu wyświetla się komunikat " Twoje konto zostało zamrożone ze względu na brak potwierdzenia"
                      2. Po wypełnieniu wszystkich pól w tym katalogu wyświetla się że mam wypełnić pola zaznaczone na czerwono pomimo tego że wszystkie pola są wypełnione i nic nie jest zaznaczone na czerwono.
                      Sugestie:
                      1. Możliwość zapisu na karcie pamięci.
                      2. Możliwość wczytania i wysłania/odebrania np. zdjęcia, piosenki z poziomu telefonu.
                      3. Obsługa avatarów.
                      4. Interfejs podobny do takiego jak jest np. w operze mini 6.5. chodzi mi o takie zaokrąglone krawędzie itd.
                      Proszę o wysłuchanie i pozytywne rozpatrzenie moich sugestii.

                      Komentarz


                        #26
                        Widzę, że chyba autorzy nowej wersji zapomnieli o zwykłych użytkownikach, liczba ściąganych danych z automatu w porównaniu do poprzedniej wersji jest kilkukrotnie większa. Nie wiem po co pobieranie całego archiwum i poczty, no lista kontaktów to jeszcze rozumiem.

                        Komentarz


                          #27
                          @Bestia, teoretycznie sugestie powinny być w oddzielnych wątkach by je przedyskutować... [Dział Sugestie]
                          1. co ma być zapisywane na karcie pamięci?
                          2. Zdjęcia można odbierać, nie pamiętam czy wysyłać też.
                          3. Nie ma opcji, gdzie Ty chcesz 32 pikselowy obraz zmieścić na ekranie 320x240px wysokości? lista kontaktów wyświetlałaby wtedy kilka kontaktów... poza tym transfer, poza transferem jeszcze pamiętaj o małej ilości RAMu w telefonach z JAVĄ. Poza RAMem pamiętaj o małej pamięci wewnętrznej w telefonach, które nie mają kart pamięci.

                          Komentarz


                            #28
                            Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
                            @Bestia, teoretycznie sugestie powinny być w oddzielnych wątkach by je przedyskutować... [Dział Sugestie]
                            1. co ma być zapisywane na karcie pamięci?
                            2. Zdjęcia można odbierać, nie pamiętam czy wysyłać też.
                            3. Nie ma opcji, gdzie Ty chcesz 32 pikselowy obraz zmieścić na ekranie 320x240px wysokości? lista kontaktów wyświetlałaby wtedy kilka kontaktów... poza tym transfer, poza transferem jeszcze pamiętaj o małej ilości RAMu w telefonach z JAVĄ. Poza RAMem pamiętaj o małej pamięci wewnętrznej w telefonach, które nie mają kart pamięci.
                            Ad.1. Aplikacja, żeby można było ją zapisać na karcie pamięci.
                            Ad.2. Źle mnie zrozumiałeś, chodz mi o to żeby np.wczytać jakieś zdjęcie/piosenkę z pamięci telefonu/karty pamięci i wysłać do znajomego tzw.transfer.

                            To może jakiś "kompresor" avatarów żeby to były bajtowe lub kilbobajtowe pliki.

                            ---------- Post added at 23:06 ---------- Previous post was at 22:59 ----------

                            A zmiana interfejsu na podobny do tego co podałem zbytnio to nie obciąży ramu.

                            ---------- Post added at 23:08 ---------- Previous post was at 23:06 ----------

                            I do sugesti jeszcze opcja prezentów.

                            ---------- Post added at 23:22 ---------- Previous post was at 23:08 ----------

                            Najbardziej mi zależy na punkcie 4. i 2.

                            Komentarz


                              #29
                              Ehh, odblokujcie mi mój numer gg bo mi go zablokowaliście po zainstalowaniu tej wersji beta :-(

                              Komentarz


                                #30
                                GG uczcie się od lepszych od Was (czyt. Nimbuzz). Jak Wam wiadomo GG w nimbuzz miał 'Awatary' w swoim GG, a to gg po prostu ich nie ma... Jestem zszokowany tym faktem, bo prawie od 2 lat nie było ŻADNEJ aktualizacji na jave, a jak jest, to zmieniona została tylko SKÓRKA... Weźcie się za robote, a nie robicie denne wersje z rozszerzeniem JAR. ORIX, a Ty się zastanów nad tym co piszesz, bo jak przeczytałem wątek 'Java może i nie ma ograniczeń, ale telefony z Javą już je mają' to walnąłem śmiechem. Popatrz na palringo maw sobie tyle klientów, jak facebook czy GG i jakos mało kb zajmują Pzdr...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X