Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[Java] BETA - Wasze opinie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Fakt to fakt, tylko skórka została zmieniona...

    Komentarz


      #32
      Zamieszczone przez Piotrekkk Zobacz posta
      Zainstalowałem, jako tak działa, jedna uwaga na szybko, na noki 2730 mam ustawioną strefę czasową GMT +1 i czas letni, a pokazuję mi w tej chwili 00:36, a nie widzę opcji na zmianę
      Jak kolega Piotrekkk, na Nokii 5130 XM zainstalowane bez problemu, śmiga ładnie, nie było z nim żadnych problemów, tylko przy dobrze ustawionej strefie czasowej (GMT +1) i dobrym czasie zsynchronizowanym przy normalnym połączeniu EDGE, ale GG jak uparte pokazuje godzinę około 2 godziny w przód, gdy była 16:17, to on wyświetlał 18:17 i z taką samą godziną zapisywał do swojego archiwum wysyłane wiadomości - ale gdy zajrzę z przeglądarki na beta.gg.pl do Archiwum online, to widzę że godzina tam jest jak najbardziej OK - więc to pewnie jakiś błąd samego MGG?

      A moje pytanie brzmi - czy jeśli zainstalowałem sobie MGG 5 na komórce, to pobieracie mi jakąś opłatę za korzystanie?

      Komentarz


        #33
        @gadufan, teraz to ja parsknąłem śmiechem. Palringo obsługuje na telefonach z Javą JEDEN protokół, jest nim protokół połączenia z serwerem Palringo. Połączenie z GG, XMPP i innymi sieciami obsługuje pośrednik, a nie aplikacja bezpośrednio. Jak zalogujesz się numerem GG na Palringo to zobaczysz w multilogowaniu, że połączyłeś się z IP w Stanach a nie z IP swojej komórki. Dlatego zajmuje tak mało. Tyle w tym temacie. Palringo nie jest bezpośrednim klientem żadnej sieci IM.

        Co do Nimbuzza... porównaj sobie jakość obsługi protokołu GG. Nie, nie została zmieniona tyko skórka. MGG Java 5.0 obsługuje prócz rozmów:
        - wszystkie statusy (Palringo chyba wszystkich nie wyświetla)
        - 255 bajtowe opisy
        - synchronizację listy kontaktów
        - archiwum online
        - loginy (?)
        - konferencje w nowej wersji
        - opcję "Ulubione kontakty"
        - opcję "Ukrywaj przed nieznajomymi"
        - pocztę GG (ale to akurat moim zdaniem nie jest zaleta w kategorii "komunikator")
        - kilka profili
        - potwierdzenie dostarczenia wiadomości (masz pewność, że wiadomość dotrze, nawet jak straciłeś zasięg sieci)
        - transfer obrazków

        Powiedz mi, że chociaż połowę z tego co napisałem ma Nimbuzz w wersji mobilnej po protokole GG.
        Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #34
          Pkolasa, pierwszy tydzień lub dwa na free na danym numerze, plus za transfer danych płacisz u swojego operatora.

          Komentarz


            #35
            Zamieszczone przez Qrix Zobacz posta
            @gadufan, teraz to ja parsknąłem śmiechem. Palringo obsługuje na telefonach z Javą JEDEN protokół, jest nim protokół połączenia z serwerem Palringo. Połączenie z GG, XMPP i innymi sieciami obsługuje pośrednik, a nie aplikacja bezpośrednio. Jak zalogujesz się numerem GG na Palringo to zobaczysz w multilogowaniu, że połączyłeś się z IP w Stanach a nie z IP swojej komórki. Dlatego zajmuje tak mało. Tyle w tym temacie. Palringo nie jest bezpośrednim klientem żadnej sieci IM.

            Co do Nimbuzza... porównaj sobie jakość obsługi protokołu GG. Nie, nie została zmieniona tyko skórka. MGG Java 5.0 obsługuje prócz rozmów:
            - wszystkie statusy (Palringo chyba wszystkich nie wyświetla)
            - 255 bajtowe opisy
            - synchronizację listy kontaktów
            - archiwum online
            - loginy (?)
            - konferencje w nowej wersji
            - opcję "Ulubione kontakty"
            - opcję "Ukrywaj przed nieznajomymi"
            - pocztę GG (ale to akurat moim zdaniem nie jest zaleta w kategorii "komunikator")
            - kilka profili
            - potwierdzenie dostarczenia wiadomości (masz pewność, że wiadomość dotrze, nawet jak straciłeś zasięg sieci)
            - transfer obrazków

            Powiedz mi, że chociaż połowę z tego co napisałem ma Nimbuzz w wersji mobilnej po protokole GG.
            większa połowa funkcji które wymieniłeś miała już poprzednia wersja czyli 4.7.3
            w tej edycji dodali tylko archiwum on-line i konferncję oraz skórkę która jak dla mnie jest totalną porażką.

            ---------- Post added at 20:58 ---------- Previous post was at 20:55 ----------

            Ja już swoje sugestię podałem i mam nadzieję że programiści je uwzględnią.
            Co do sugestii to dodam jeszcze żeby była większa i grubsza czcionka i większe te obrazki.

            ---------- Post added at 21:00 ---------- Previous post was at 20:58 ----------

            Ale nimbuzz obsługuje awatary!

            Komentarz


              #36
              Kolejne błędy to:
              - po zaznaczeniu w opcjach włączenia archiwum online nie włącza się ono.
              - nie zawsze działające wszystkie przyciski
              - bardzo słaba przejrzystość tego interfejsu.
              Ostatnio edytowany przez Bestia.; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz


                #37
                Błędy jakie ja wyłapałem:
                - Źle działająca wyszukiwarka kontaktów (czasami działa a czasami nie)
                - Zła godzina, której nie da rady przestawić (a powinno w ustawieniach)
                - Po włączeniu archiwum wiadomości, na dwóch telefonach na którym to testowałem wyskakiwał błąd od telefonu a nie programu i zamykało aplikację (testowane na nokii 6303 classic i samsungu d900i)

                I będę aktualizował tą listę edycjami xD

                @up
                Da się usunąć kontakt. Kontakt -> karta kontaktu -> opcje -> usuń xD

                Komentarz


                  #38
                  Kolejny błąd jaki jeszcze znalazłem to po uzupełnieniu wszystkich pól w profilu i kliknięciu zapisz nic się nie zapisuje.

                  ---------- Post added at 16:23 ---------- Previous post was at 16:04 ----------

                  Kolejny błąd jaki znalazłem to czasem się zawiesza na "wczytuję" można czekać godzinę a i tak to "wczytuję" nie zniknie.
                  Więcej błedów nie znalazłem. Mój telefon to nokia 2710
                  Ostatnio edytowany przez Bestia.; [ARG:4 UNDEFINED].

                  Komentarz


                    #39
                    Mi na telefonie: SE K550 wyskakuje bład przy włączaniu:/

                    Komentarz


                      #40
                      Kolejny błąd - opcja "wyślij aplikacje" wysyła zły link do strony (wyskakuje znany bardzo dobrze error 404 page not found)

                      Komentarz


                        #41
                        Dlaczego to GG nie działa przez wifi? przy próbie logowania wyskakuje komunikat "Aby się połączyć użyj połączenia Internet"

                        Komentarz


                          #42
                          Pobrałem wersje z 26 marca, a i tak na SE K550 nie działa mgg 5.0. Wyskakuje błąd:

                          JavaLongStateException
                          Exceptet string but a was 8
                          Exceptet string but a was 8

                          Tak to mniej-więcej brzmi. Nie jestem w stanie tego dokladnie przepisać bo error pokazuje się na ułamek sekundy

                          Komentarz


                            #43
                            A mi sie pojawia przy polaczeniu wybor polaczenia:
                            Automatycznie
                            Internet
                            Wap play
                            Wap plus
                            Wap orange
                            idt.
                            I jak wybieram orange, lub automatycznie to mi sie rozlacza i od nowa pokazuje to samo ;/

                            Komentarz


                              #44
                              Mam dokładnie tak samo jak zalesnm, z tą różnicą, że jestem w sieci T-Mobile. Mój telefon to Samsung Wave 533.

                              Komentarz


                                #45
                                U mnie to samo co u bestii i loci. Dodaliście konferencję to sugestia by takowe można było tworzyć z poziomu aplikacji.

                                Interfejs kiepski...

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X