Strona 34 z 44 PierwszyPierwszy ... 243233343536 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 435

Wątek: [Java] BETA - Wasze opinie

Rozmowny
    Model tel.
    LG GT540
    FW telefonu
    CM10 - JB 4.1.1 Alpfa2
    Aktualnie nowej wersji nie będzie gdyż Ciągle naprawiany jest problem z bezpieczym połączeniem.

GG Team - Aplikacje Mobilne
    Jak tylko zwalczymy połączenia i wydamy aplikację na wszystkie telefony z JavaME, to będziemy pracować nad czarną skórką. Akurat w tej aplikacji jest to wbrew pozorom znacznie prostsze i nie wpływa na ograniczenia pamięciowe.

Rozmowny Awatar c0d3r
    Marka tel.
    Samsung
    Model tel.
    Grand Neo
    FW telefonu
    Android 4.0.3
    Ja jakoś nie mam z tym problemów a była mowa już o samsungu monte

Rozmowny
    Marka tel.
    SE
    Model tel.
    c702
    FW telefonu
    R3EF001
    Ja bym ogromnie prosił aby przy okazji wydania tej nowej wersji, poprawiono te stare kontakty których nie mamy już od dawna na liście a które są pobierane bodajże z listy ostatnich rozmów (nawet sprzed roku) i dodają się do listy kontaktów, robiąc zamęt.
    Nie jest to zapewne wielki kłopot i da się raz dwa poprawić.

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia, LG
    Model tel.
    2710, GT540 SWIFT
    FW telefonu
    s40 v6, android cm7
    Jak już jesteśmy przy czarnej skórce to moglibyście zrobić aby wyglądała ona tak jak w wersji androidowej lub na symbiana itp.?

GG Team / Mobilne GG Awatar Wasky
    Marka tel.
    Motorola
    Model tel.
    Moto Z2 Force
    Póki co wydamy w ogóle aplikację, potem będziemy myśleć o czarnej skórce. Przed chwilą na betę poszła wersja z poprawkami połączenia. Na Nokiach mogą być problemy, że co chwila będzie pytać o połączenie.

Doświadczony GGadacz
    W najnowszej dzisiejszej wersji wyświetla się błąd na moim SE W200: "Błąd połączenia (java.io.IOExcepti on: Couldn't write to socket)". W poprzednich wersjach ten błąd pojawiał się sporadycznie, i za drugim lub max 3 podejściem (bez restartu aplikacji) gg łączyło się. Teraz niema możliwości kożystania z gg. Za to widać na pierwszy rzut oka że sprawa z certyfikatami została naprawiona, bo nie pyta się już mnie na wstępie czy kontynuować bezpieczne połączenie. Jeszcze gwoli wyjaśnienia: ten błąd połączenia pojawia się po wpisaniu numeru i hasła gg jak następuje moment logowania. Ten wcześniejszy błąd certyfikatu który został wyeliminowany opisywałem wcześniej w tym wątku.
    Ostatnio edytowane przez ktocus12 ; 26.06.2012 o 22:01

Dzisiejsza wersja strasznie wolno działa, na zmianie statusu zawiesiła się na kilkanaście sekund, przewijanie listy kontaktów też jest wolne, aby zmienić coś w ustawieniach trzeba czekać kilkanaście/kilkadziesiąt sekund aby się załadowały. W poprzedniej becie te problemy nie występowały.

Awatar Wikix
    Marka tel.
    LG
    Model tel.
    G2 mini
    FW telefonu
    4.4.2
    U mnie, mimo zezwolenia pojawia się komunikat: "Brak dostępu do internetu. Zezwól aplikacji na połączenie." Samsung Wave 533

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia, LG
    Model tel.
    2710, GT540 SWIFT
    FW telefonu
    s40 v6, android cm7
    U mnie na mojej noki działa wszystko płynnie. Nie mam żadnych błędów. Co wam tak ta instalka urosła o niemal połowę?
    Jak by co to mam nokię 2710 NE.
    Ostatnio edytowane przez Bestia. ; 27.06.2012 o 09:12

Uprawnienia umieszczania postów