Strona 6 z 44 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 435

Wątek: [Java] BETA - Wasze opinie

GG Team - Aplikacje Mobilne
    Cytat Zamieszczone przez Bestia. Zobacz posta
    Ci programiści to są dopiero nieudolni. Niby poprawili czas a i tak jest on o godzinę za wcześnie.
    Może tak zajelibyście się ulepszeniem interfejsu aby wyglądał tak jak na innych systemach (nie widzicie że wiele osób się na niego skarży?), a nie zakładanie nowych emaili.
    Po takich komentarzach odechciewa się w ogóle udostępniania Bety. Proszę trzymać się tematu, a nie oceniać udolności programistów GG.

Mejl testujmgg@gadu-gadu.pl funkcjonuje już od paru miesięcy i został stworzony dla wygody obsługi zgłoszeń.

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia, LG
    Model tel.
    2710, GT540 SWIFT
    FW telefonu
    s40 v6, android cm7
    Rozumiem pana zdanie, ale jak można coś udostępniąć po paru dniach naprawiania błędu i pisać że jest on naprawiony. A błąd nadal występuje.
    Jeszcze przychylna dla was opinia: Widzę że tam pracujecie a nie śpicie ponieważ większość błędów już mi znikneła. Trochę słabo wam ogólnie ta aplikacja wyszła, ale może być. Jestem zadowolony że można na was liczyć.
    Ostatnio edytowane przez Bestia. ; 31.03.2012 o 10:16

Doświadczony GGadacz Awatar coopra
    Model tel.
    Nokia 500 Belle
    FW telefonu
    111.021.0028 Nokia Belle Refresh
    Dziwnym trafem u mnie już od pierwszej wersji bety działa super
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    @Bestia, błędy są, bo to beta. Chcesz wersję bez błędów to czekaj na finalną lub zwyczajnie zgłaszaj błędy z jak najdokładniejszym opisem. Marudzenie, że są błędy w wersji beta świadczy o braku znajomości specyfiki tego etapu życia programu.
    Ja się cieszę z każdej bety jaka tu jest udostępniana i wolałbym żeby nikt ich nie zabrał

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia, LG
    Model tel.
    2710, GT540 SWIFT
    FW telefonu
    s40 v6, android cm7
    Każdy polak marudzi... taka już jego natura. A pozatym klient płaci więc wymaga. Skończę już z tym narzekaniem.

Model tel.
    Nokia 500 Belle
    FW telefonu
    Ale to nie usprawiedliwienie *facepalm*
    nie zauważyłem też, by za ta betę ktoś brał ode mnie pieniądze. Klient powinien szanować producenta który robi coś dla niego, lub niech zrobi lepiej... Łatwo narzekać. Ja uczę się QT i javy - to nie jest takie łatwe. Wyeliminowane jednego błędu może stworzyć trzy kolejne, poprzez konflikt w kodzie itd. to nie takie proste i wymaga cierpliwości.

---------- Post added at 12:02 ---------- Previous post was at 12:01 ----------

A po to jest beta, by wszystkie błędy wyszły. Ona zawiera i może zawierać błędy, w przeciwieństwie do wersji oficjalnej
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia, LG
    Model tel.
    2710, GT540 SWIFT
    FW telefonu
    s40 v6, android cm7
    Nie wiem czy to błąd czy co, ale jak napiszę "Niee" w oknie rozmowy wyświetla się taka smutna fioletowa emotka.

Model tel.
    Nokia 500 Belle
    FW telefonu
    To jest ok, "tiaaa" i "nieee" są emitikonami

Rozmowny
    Marka tel.
    SE
    Model tel.
    c702
    FW telefonu
    R3EF001
    Z tym zapisywaniem danych jest fail gdyż np. mam zapisane przedstawianie się pseudonimem a w rozmowie i tak jest imię i nazwisko.

Okej, jeżeli mamy pisać na maila, to piszmy, ale niech ktoś odpowie przynajmniej. Kilka dni temu wysłałem zgłoszenie o błędzie i do tej pory nikt się nie odezwał, a przypuszczam że powinien.

Uprawnienia umieszczania postów