Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wszystkie kontakty się usunęły

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Wszystkie kontakty się usunęły

    No więc jakiś czas temu zainstalowałem GG11 wszystko ładnie, pięknie. Dziś na chwilę potrzebowałem GG10 więc zainstalowałem. I zniknęły mi kontakty! Wracam na GG11 a tam kontaktów także brak! To jest niedopuszczalne, żeby kontakty od tak sobie zniknęły. Wchodzę na GG mobilne, kontaktów także nie ma...

    Pozdrawiam, liczę że coś się da zrobić.

    #2
    Tutaj chyba trzeba na tech@gadu-gadu.pl napisać, podać co konkretnie zrobiłeś (może odtworzą błąd), jakie komunikatory użyłeś, Twój numer GG i czas, w jakim to się stało przybliżony...
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

    Komentarz


      #3
      Mam podobny problem. Zniknęły mi wszystkie kontakty. Dosłownie!. Zainstalowałem sobie GG starszej generacji. Tam były kontakty. Wybrałem opcję - aktualizuj i... mam zainstalowane GG10, jednak bez śladu po kontaktach. Zacząłem ręcznie dodawać sobie kontakty i co się okazało - ów kontakt jest na komunikatorze. Tylko gdzie? Czy nie umiem swych kontaktów znaleźć?
      Dodam że moja wiedza o komputerach i oprogramowaniu jest taka - umiem włączyć kompa. W zasadzie na tym się kończy. Co mi robić?

      ---------- Post added at 22:48 ---------- Previous post was at 22:25 ----------

      Odpowiadam Wam i sobie przede wszystkim - jestem głąb i nie potrafiłem kliknąć we właściwe miejsce. Już po problemie. Ulżyło mi

      Komentarz


        #4
        Załączone pliki

        Komentarz

        Pracuję...
        X