Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Serwis Polchat.pl

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Serwis Polchat.pl

    Witam serdecznie!

    Jako Administratorzy Serwisu Polchat.pl zwracamy się z prośbą o udzielenie nam jakichkolwiek informacji na temat Serwisu, który należy do GG Network S.A.

    Od roku nie ma Głównego Administratora, my natomiast jesteśmy pozbawieni dostępu do serwera. Nie posiadamy również żadnej informacji od GG co będzie z nami dalej. Występują u nas różne problemy techniczne; miesiąc temu nasze forum przestało działać i nie mamy możliwości postawienia go od nowa na serwerze. Od bardzo długiego czasu nie dochodzą potwierdzenia rejestracji nicka, przez to użytkownicy nie mogą w pełni korzystać ze swoich profili. Ostatnio ( dzisiaj ) uszkodzeniu uległa komunikacja z bazą danych nickservera przez co użytkownicy nie mogą zakładać nowych nicków, oraz rejestrować swoich pokoi, także zmieniać haseł do nicków.

    W momencie, gdyby Serwis teraz "padł", co czasem się zdarza, nie będziemy mieli na chwilę obecną możliwości postawienia go.

    Prosimy o możliwie najszybszy kontakt do Osoby odpowiedzialnej za ten Serwis.

    Kontakt: polchat@polchat.pl

    Pozdrawiamy:
    Administratorzy Polchat.pl

    #2
    Jak najbardziej podpisuję się pod powyższym.
    Feki - administrator i serwer-operator.
    sigpic

    Komentarz


      #3
      Ja również podpisuję pod powyższym apelem!

      Komentarz


        #4
        Również się podpisuję!
        Szynka, ja:3

        Komentarz


          #5
          Cóż, ja też powinienem złożyć podpis, jako ja A więc podpisuję się!

          EvilRaven, administrator i server-operator Polchat

          Komentarz


            #6
            Ja Alan jako stały użytkownik Polchatu podpisuje się pod tym rękoma i nogami. :3
            PS. Całuski dla Szynki :********

            Komentarz


              #7
              Ja też się podpisuję
              Eviline

              Komentarz


                #8
                Podpisuje się
                lovekocham

                Komentarz


                  #9
                  Czołem,

                  Podpisuję się pod każdym postem jak i również zwracam z prośbą o kontakt do osób odpowiedzialnych za serwis Polchat.pl

                  Serdecznie Pozdrawiam

                  toffiq pomoc-informacja polchat.pl, operator pokoi "sieradz - nasze radio, polchat, pogawedka, milosc i nienawisc, 30-lat"

                  Nie pozwólcie by moje pożycie z tym portalem po 13 latach się skończyło.

                  Komentarz


                    #10
                    To ja też się podpisuję, ja Goldaa. =]

                    Komentarz


                      #11
                      Podpisuje sie jako staly czlonek polchatu od 6 lat. Przeszedlem z polchatem wiele dobrych chwil i nie chcialbym aby zostal zniszczony.

                      Komentarz


                        #12
                        Witam.

                        Z zaistaniala sytuacja rowniez sie pod tym podpisuje.

                        KI, Operator jednego z glownych pokoji servisu polchat.pl

                        Pozdrawiam.

                        Komentarz


                          #13
                          Super że chcecie coś robić z portalem! tylko tu się nasuwa pytanie czy aby GG się opłacało coś z tym robić Portal nie przynosi zysków, wszystko się 'sypię' jak to piszecie, więc znów trzeba w to inwestować, jak do dziś nic nie zdziałał ten portal to czy ma sens znów się w niego pchać? Ja rozumiem że to do was przywiązanie ale Ja osobiście nie widzę przyszłości w tym portalu. Pozdrawiam ale życzę powodzenia.

                          Komentarz


                            #14
                            Ja jako serwer-operator Polchat oczywiście podpisuję się pod powyższym
                            pozdrawiam
                            vectra

                            Komentarz


                              #15
                              Zamieszczone przez nxn Zobacz posta
                              Super że chcecie coś robić z portalem! tylko tu się nasuwa pytanie czy aby GG się opłacało coś z tym robić Portal nie przynosi zysków, wszystko się 'sypię' jak to piszecie, więc znów trzeba w to inwestować, jak do dziś nic nie zdziałał ten portal to czy ma sens znów się w niego pchać? Ja rozumiem że to do was przywiązanie ale Ja osobiście nie widzę przyszłości w tym portalu. Pozdrawiam ale życzę powodzenia.
                              Jak nie to nie - sami sie tym zajmiemy, wystarczy nam błogosławieństwo GG w tym temacie. Sami kupimy serwery, utrzymamy i załatamy dziury. I to będzie NASZ problem, a nie GG.
                              sigpic

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X