Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zamrożenie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zamrożenie

    Po zainstalowaniu aplikacji MGG JAVA BETA i wpisaniu wszystki danych do katalogu wyskoczył mi komunikat że "numer został zamrożony" co to oznacza i jak go "odmrozić"? Pomocy!!

    #2
    A gdzie można pobrać??

    Komentarz


      #3
      http://forum.gg.pl/showthread.php?37...GG-wersja-BETA
      z tąd można pobrać

      ---------- Post added at 16:29 ---------- Previous post was at 16:28 ----------

      Może mi tak ktoś pomoże !? a jak by wam tak nagle "zamrozili" numer.

      Komentarz


        #4
        A czy aktywowałeś konto klikając w link aktywacyjny na mailu?

        Komentarz


          #5
          Miałem numer gg około 2 lata, zainstalowałem tą wersję beta nowego MGG na jave. Zalogowałem się. Wyświetliło mi się że muszę uzupełnić tam danę o sobie. Uzupełniłem je i przez przypadek wcisnąłem "anuluj". Potem jak chciałem zmienić status wyświetla mi się zawsze komunikat " twoje konto zostało zamrożone ze względu na brak potwierdzenia" dodam jeszcze że wiadomości do mnie dochodzą leczy gdy ja chcę wysłać do kogoś to pisze " wiadomość niedostarczona. Twoje konto zostało zablokowane" Pomocy!

          Komentarz


            #6
            Mam identyczny problem, lecz dziś skontaktowałem się z tech@gadu-gadu.pl a Oni napisali, żebym wszedł na beta.gg.pl potem w zakładkę GG>ustawienia>Profil i tam niby można odblokować konto wpisując adres mailowy lub numer telefonu po czym dostanie się jakiś link, dzięki któremu będzie można dalej korzystać z numeru GG. Tak też zrobiłem, lecz za każdym razem wyskakuje komunikat " Niestety coś się nam zepsuło, ale bez paniki - zaraz naprawimy ". Zgłosiłem to to poprosili o Screen Shota, numer gg, oraz kiedy nastąpiła instalacja i wpisanie danych. Po wysłaniu dotąd się nie odezwali. Wie ktoś może co z tym zrobić ?

            Komentarz


              #7
              Dobrze wiedzieć że nie jestem sam z tym problemem

              Komentarz


                #8
                Ja konto już mam odblokowane. Wystarczy wysłać maila wyjaśniając problem oraz podając numer gg na tech@gadu-gadu.pl

                Komentarz


                  #9
                  To ja też spróbuje wysłać do nie emaila.

                  Komentarz


                    #10
                    Qrix, temat do usunięcia.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X