Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dźwięk wiadomości tylko przy zamkniętym oknie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Dźwięk wiadomości tylko przy zamkniętym oknie

    Witam,chciałbym zgłosić sugestie dotycząca dźwięków Chodzi o to,żeby dźwięk wiadomości był tylko przy zamkniętym oknie,a nie tak jak teraz niezależnie czy okno rozmowy jest zamknięte,czy otwarte to i tak pojawia się dźwięk wiadomości
    19
    Tak
    84,21%
    16
    Nie
    15,79%
    3

    #2
    Hmmm, ja w tej chwili w ogóle nie mam dźwięków, mimo, że w ustawieniach mam zaznaczoną tą opcję. Jeśli u innych ten problem nie występuje to znaczy że coś u mnie nie gra...
    Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłaby możliwość wyboru, bo często nie siedzę murem przy kompie i wtedy przydaje się dźwięk również w trakcie rozmowy.

    Komentarz


      #3
      Nusion, zresetuj GG, wtedy będziesz miał dźwięki.

      Komentarz


        #4
        Dzięki wielkie Asmond96, już wszystko gra

        Komentarz


          #5
          Również jestem za tym aby było tak jak napisał kolega @Xanter. Jest to dość irytujące gdy pisze się z wieloma osobami, i ciągle słyszy się dźwięk. Napiszecie że przecież mogę sobie wyłączyć dźwięk, ale gdy oczekuję na ważna wiadomość i nie ma mnie przy komputerze nie usłyszę wtedy sygnału. Więc tak jak kolega jestem za tym aby dźwięk był tylko podczas odebrania 1 wiadomości, a później już nie.

          Komentarz


            #6
            Ja bym wolał tak że jedynie nie ma dźwięku gdy okno jest aktywne a tak to nawet gdy otwarte to żeby był bo np.: odpalę przeglądarkę to w tle usłyszę dźwięk z nieaktywnego okna a jak piszę to widzę czy jest wiadomość czy nie

            Komentarz


              #7
              Jest 9 osób w ankiecie, Za wprowadzeniem tej sugestii Chciałbym tylko wiedzieć, czy to będzie

              Komentarz


                #8
                Nie powinno być w ogóle dźwięku przy otwartym oknie rozmowy z dana osobą.

                Komentarz


                  #9
                  Powinna być opcja z GG8 'odtwarzaj dźwięk rozmowy tylko przy schowanym oknie'
                  Jednym słowem, gdy okno z rozmowami jest zminimalizowane do paska, to wówczas słychać dźwięk.
                  Po wyciągnięciu okna (nawet jak obecnie nie jest aktywne), to dźwięk powinien być odtwarzany tylko podczas przychodzenia nowej rozmowy (rozmowy, a nie nowej wypowiedzi w otwartych rozmowach).

                  Nie uwsteczniajcie się... oddajcie tak ważną funkcjonalność z gg8 (a może i późniejszych wersji - nigdy nie korzystałem)

                  Komentarz


                    #10
                    @karokam, ale właśnie tak jest

                    Komentarz


                      #11
                      Ja też jestem za tym żeby była możliwość ustawienia czy się chce dźwięk czy też nie

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X