Cytat Zamieszczone przez ktocus12 Zobacz posta
GG Network od pierwszej wersji beta dodało kilka bajerów bez których da się żyć, ale do tej pory nie wprowadzili możliwości przewijania tekstu w oknie rozmowy. Przecież podstawowa funkcja to chyba nie rysowanie na gg, tylko pisanie wiadomości tekstowych.
dokładnie. gnębiłem z 3 razy support w tej sprawie i w podobnej - brak zawijania i przesuwania sie pisanego dlugiego tekstu (nie zawija sie dluga linijka, a przechodzenie shift+enter do 2giej, 3ciej linijki owszem dziala, ale 4tej i nastepnych nie widac, wiec długiej historii w jednej wiadomości nie napiszesz)
otrzymalem za kazdym razem odpowiedz ze zgloszenie zostalo przyjete. Ostatim razem dodałem złośliwie, że powinna byc jakas sekecja kolejnosci porawiania błedów/rozwiązywania problemow.

A oni stosują jakiś dziwny priorytet - tak jak mowisz.
okolo 2 miesiace poprawiaja bajery, typu problemy ze zmiana statusu, problemy ze złym przesyłaniem wybranej czcionki, proprawki w animacjach, polskie nazwy motywow w ustawieniach, poprawki wizualne kontrolek w opcjach . Wychodzi kilka nowych buildow z cholera cala masa pierdołek, A taki powazny błąd, uniemożliwiający podstawową funkcje czyli pisanie długich tekstów STOI W KOLEJCE na czort wie której pozycji. NIe jestem programistą, ale mi sie to w pale nie miesci.

Jesli cos nagle psuje sie w silniku mojego auta, to nie zaczynam od zamalowywania rysek na lakierze i poprawiania mocowania tablicy rejestracyjnej - tylko odkładam te pierdoły i zajmuje sie silnikiem.
Przeiez tam ktos przyjmujacy zgloszenia powinen prowadzic klasyfikacje. WAZNE, mniej wazne, kosmetyka. i juz byloby po sprawie.

komedia