Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się pasek aplikacji w gg11

Głosujących
34. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Nie ! Jest beznadziejna

29 85.29%
  • Tak ! Loffciam ją

5 14.71%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Ukryjcie pasek aplikacji

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
    Rozmowny Awatar MrAFK
    Model tel.
    Nokia Lumia 920

Thumbs up Ukryjcie pasek aplikacji

Witam,
    Dzisiejsza aktualizacja spowodowała że wróciłem na poprzednią betę, jest to spowodowane "paskiem aplikacji" który szpeci gg i ogólnie rzecz biorąc nie podoba mi się.
    Nie używam/ nie mam zamiaru tych aplikacji, gg służy mi jedynie do pisania ze znajomymi, dysku też nie mam po co wykorzystywać na pendrive mam 16gb i zawsze przy sobie, radio owszem ale mało tych polskich stacji... ale wracając do tematu.

Prosiłbym o możliwość zaznaczenia "ptaszkiem" w ustawieniach "wyłącz pasek aplikacji" ogólnie rzecz biorąc gdyby była możliwość wybrania SAMODZIELNIE z których rzeczy chce się korzystać a z których nie, byłoby dobrze. Ludzie robicie nową wersję nie drugie gg 10 z miliardem słitaśnych dodatków. Obecnie mamy wszystko i tylko zasłonić, schować możemy, nie wyłączyć. Ponatto ktoś w gg jest bardzo żartobliwy po usunięciu wszystkich aplikacji w magiczny sposób wracają wszystkie..

Awięc bardzo proszę o prawdziwą wersję lite tej aplikacji z mozliwością dowolnej konfiguracji i wielka wielka proźba bo nie chcę wracać znów na WTW, ja rozumiem że liczy sie kasa i trzeba zarabiać w każdy możliwy sposób ale wyłączcie ten cholerny pasek.

Dzięki !

Mr AFK

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    mnie wygląd paska się podoba, ale zdecydowanie chciałbym mieć go wyłączonego totalnie. Nie mam zamiaru korzystać z webaplikacji, które nic nie wnoszą do komunikatora, więc pasek jest mi zbędny.

Doświadczony GGadacz
    oczywiście nie tam gdzie w profilu GG11 :)
    Marka tel.
    Nokia Lumia
    Model tel.
    735
    FW telefonu
    WP 8.1
    Powtórka z GG10 - wciskanie na chama badziewia niemającego nic wspólnego z komunikatorem. Szkoda - miało być tak pięknie - GG dla każdego i co kto lubi. Niestety tak nie jest.

Rozmowny
    W gg 10 ten pasek przynajmniej w wiekszości służy pod opcje gg np stan konta telefoni ocja włącz sms itp wogóle to w tym gg 11 brakuje mi np wysyłania obrazków w oknie gg ,powiadomień o urodzinach ,i tych prezentów w postaci gifów wiec chyba warto jeszcze zostać na gg 10

Rozmowny
    PANOWIE CO SIE DZIEJE? jakis czas temu byly deklaracje "nowe gg bedzie chudsze, pozbawione zbednych bajerow, aplikacji". Bylo fajnie, az tu pare dni temu wprowadzacie ten nieszczesny pasek. NIE ROZUMIEM? Co, sponsorzy was przycisneli, ze musi byc wiecej odsyłaczy w miejsca gdzie mozna wiecej reklam wcisnąć?

OK, teraz poklikałem w każde z tych nowych aplikacji/dodatków - niech wam bedzie - fajna sprawa. moge sobie porysowac, sprawdzic pogode, film, skorzystac ze slownika. Fajnie fajnie, ale mimo wszystko powstaje takie wrazenie, ze gg11 to jednak nie rewolucja i powrot do zrodel, a upiekszenie 10,5 - znow dochodzą dodatki, bajery, znow rosnie zurzycie zasobow, znow gg wlacza sie wolniej niz stare 7.7 czy inne.

A mam takie dziwne przeczucie - ze przedobrzycie. Ze jak wam ludzie zaaceptują ten pasek, to zrobicie bum z aplikacjami, pierdułkami i na koncu wyjdzie taka CHOINKA. jeszcze z 2 miesiace i gg 11 bedzie wygladalo jak gg 10. szkoda

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    GG Network może zdalnie dodawać i usuwać aplikacje z paska. Możliwe jest zatem wciskanie na siłę aplikacji reklamowych. Stąd pewnie paska nie da się wyłączyć, ale nikt nie ma odwagi tego przyznać lub cokolwiek w tym temacie powiedzieć...

Doświadczony GGadacz Awatar coopra
    Model tel.
    Nokia 500 Belle
    FW telefonu
    111.021.0028 Nokia Belle Refresh
    A to z kolei jest manipulacja, zachęcanie do innych klientów z racji zniechęcenia do oficjalnego. I koło się zamyka, GG zginie z własnej głupoty i wody sodowej we łbie (że się dobitnie wyrażę).
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

Krótko mówiąc GG miało być szybkie i mieć opcję do wyłączenia zbędnych bajerów i co? Krótko mówiąc GG z chodzi na psy! Wolne zamula a wy mu pakujecie jeszcze więcej i po co?!

Rozmowny
    Piszecie, ze warto zostac na GG10? Ja za bardzo nie wiem jak mozna uzywac tej wersji. Owszem do 11ki jest troche pakowane, ale mozna wszystko poukrywac i powylaczac, a to wielka roznica.

Fakt faktem komunikacja powinna byc priorytetem i wysylanie smsow powinno byc dodane juz dawno.
    gadu-gadu.legalne.info - Strefa Gadu-Gadu

Doświadczony GGadacz
    GG Network od pierwszej wersji beta dodało kilka bajerów bez których da się żyć, ale do tej pory nie wprowadzili możliwości przewijania tekstu w oknie rozmowy. Przecież podstawowa funkcja to chyba nie rysowanie na gg, tylko pisanie wiadomości tekstowych.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów