Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

gg 11 jest nie konfiguralny dla uzytkownika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    gg 11 jest nie konfiguralny dla uzytkownika

    te gg 11 juz nie jest przyjazny dla uzytkownikow, bo ma juz duzo niezbednych badziewow, i nie jest konfiguralny jak uzytkownik chce, nie mozna przesuwac okien, ramek itp.
    20
    tak
    50,00%
    10
    nie
    50,00%
    10

    The poll is expired.


    #2
    jest duzo lepiej niz w 10.5.
    Generalnie przyjaznosc gg11 dla uzytkownika jest dobra. Konfigurowalnosc wieksza/lepsza, jednak uwazam ze odebraliscie sobie sporo punktow tym nowym paskiem z aplikacjami, oraz malym paskiem na dole z zmieniajacym sie tekstem i malym info o pogodzie wysuwającym. Jak i wysuwającym sie bocznym paskiem, po kliknieciu w kogos z listy. Czego oczywiscie wylączyc sie chyba nie da. nie wiem.

    Jednak wziaz brakuje mi mozliwosci ODZNACZENIA opcji "uruchamiaj ze startem windows" w oknie wyboru uzytkownikow. LUb przy instalacji, powinno byc zapytanie czy tego chce czy nie chce. Nic tak nie denerwuje jak aplikacje, ktore same bez pytania standardowo zaczybah a uruchamiac sie same przy kazdym starcue windows-a. Powinno byc albo zapytanie przy pierwszym uruchomieniu, albo Ta opcja POWINNA byc widoczna w oknie wyboru profili/konta -zanim sie zalogujemy. TAk by mozna bylo ją wyłączyć bez logowania sie do ktoregos z kont. Niektore komputery na tym swiecie, mają wielu uzytkownikow. Administrator czy wlasciciel ma utrudnione ZADANIE - jesli chce by gg nie startorwalo z windows. Tak samo informatycy, czyszczący system, starajacy sie by zaczął chodzic szybciej -tez bez hasla do konta nie beda mogli wylaczyc w normalny sposob (bez msconfig) uruchamiania sie gg z windows. niby bzdura, mało wazna rzecz, ale jednak.
    Ostatnio edytowany przez psycode; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #3
      Przyjazność w GG 11 jest dużo lepsza niż GG 10, ale faktem jest, że trochę brakuje możliwości całkowitego wyłączenia tych dodatkowych funkcji, dobrym pomysłem byłaby zakładka w ustawieniach o nazwie Dodatki, w której wszystkie niepotrzebne funkcje można byłoby wyłączyć

      Komentarz


        #4
        no, wlasnie, lub w instalatorze

        Komentarz


          #5
          Fakt mnie tez denerwuje ten wielki pasek rozwijany po kliknieciu danego usera. W WTW mam zgrabna chmurke z info, a toto w GG11 po co wlasciwie jest? Ogolnie jest duuuzo lepiej niz w GG10, ale te rozwijane cos mozna by wywalic, bo jest to meczace jak sie klika po liscie, a to ciagle sie rozwija.
          gadu-gadu.legalne.info - Strefa Gadu-Gadu

          Komentarz


            #6
            Zamieszczone przez SmyQ Zobacz posta
            ale te rozwijane cos mozna by wywalic, bo jest to meczace jak sie klika po liscie, a to ciagle sie rozwija.
            dokladnie! to mnie wyprowadza z rownowagi. Czlowiek czesto klika po liście osób i ciągle się to wysuwa z boku. Gdyby się to jeszcze błyskawicznie i szybko wysuwało - to jeszcze był zagryzł zęby. mam i7 4ghz+gtx560, a rozsuwa się to i zsuwa jakby bylo zrobione z 4 klatek. Masakra. Jestem przyzwyczajony że gg ma rozmiar taki jaki mu ustawie ręcznie, a nie ze coś sie wysuwa na 1/4ekranu.

            w gg 10,5 wyskakuje z boku takie male okienko - to jeszcze mozna zaakceptowac, ale tez nie rozumiem po co. wszystkie opcje moznaby upchac w menu, wyskakujacym po kliknieciu prawym mychy. Nie rozumiem po co robicie z tego gg taką choinkę?

            Skąd u was taka wiara, że ludzie rzucą wszystko i jednyną rzeczą ktora bedzie zainstalowana i ktora bedzie potrzebna, bedzie gg. hehe dodajcie jeszcze odtwarzanie filmow, nagrywanie plyt, skaner antywirusowy, virtualny naped cd, i odtwarzanie mp3, to juz w ogole mi ręce opadną i to od razu skocze po wiecej ramu i na pewno bede czesciej uzywal gg hehehe

            przeciętny kowalski, wie że największe wzięcie i uznanie mają PROSTE, skuteczne czytelne aplikacje, oferujące tylko to, do czego służą z założenia. A takie kombajny, które proponujecie - nadają się do reklam firmy mango
            Ostatnio edytowany przez psycode; [ARG:4 UNDEFINED].

            Komentarz


              #7
              Sensowne byloby przeniesienie tego do chmurki, jak jest wlasnie w WTW czy Tlenie.
              gadu-gadu.legalne.info - Strefa Gadu-Gadu

              Komentarz

              Pracuję...
              X