Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Ostatnie rozmowy usuwanie.

Smile Ostatnie rozmowy usuwanie.

Witam czy jest możliwość aby w zakładce w GG 11 Ostatnie/Rozmowy można by było usuwać te powiadomienia po kolei czy jest taka możliwość ? Bo to trochę jest uciążliwe mieć dużo tego tam i nie przyjaźnie dla oka w popszedniej wersji jak dobrze pamiętam dało się wykonać taką rzecz i była ona bardzo dobrze wykonana. Pozdrawiam.

Paulina
    Go
    Na chwilę obecną usuwanie kontaktów z zakładki "ostatnie rozmowy" nie jest możliwe. Powiadomienia usunąć można.

Ostatnie > Rozmowy

Brak możliwości usuwania pozycji w zakładce Ostatnie > Rozmowy.
    Proszę o odpowiedź czy będzie to możliwe. Jest to dość istotna sprawa dla mnie dlatego pytam.
    Pozdrawiam.

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    Z poziomu GG 10 można usuwać lub Mobilnego GG 3.x na Androidzie. Ktoś o to pyta już n-ty raz, więc temat przyklejam.
    Ostatnio edytowane przez Qrix ; 08.04.2012 o 14:19

Doświadczony GGadacz
    oczywiście nie tam gdzie w profilu GG11 :)
    Marka tel.
    Nokia Lumia
    Model tel.
    735
    FW telefonu
    WP 8.1
    Nawet jak usunę z GG 10, czy z Androida to i tak na GG11 desktop nic się nie usuwa - dalej są widoczne. Ciekawe dlaczego akurat TO się nie synchronizuje pomiędzy różnymi wersjami GG11 ( PC, Android ) skoro np. dysk podobno można ( nie próbowałem ).

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia Lumia
    Model tel.
    735
    FW telefonu
    WP 8.1
    Ok. W związku z tym, że w kwestii usuwania ostatnich rozmów w GG na PC nic się nie dzieje, to mam pytanie. Czy ktoś może wie i czy mógłby to napisać na forum w którym miejscu na komputerze są zapisywane te ostatnie rozmowy, żebym mógł je usunąć ręcznie ( poprzez np. wykasowanie wpisu, lub folderu itp. ). Powinno to być możliwe, ponieważ akurat tej zakładki GG nie synchronizuje z serwerem ( na Androidzie nie ma tych rozmów widocznych ) i nie powinno po usunięciu być problemów z uruchomieniem GG. Zresztą blokada np. zapisania avatarów w folderze " AvatarCache " działa i nie powoduje problemów w stabilności i działaniu.
    Z góry dziękuję za info w tej sprawie

Potwierdzam. Tez mam problem z usunieciem "ostatnich rozmow".

Czy wiadomo już coś na temat usuwania ostatnich rozmów z GG beta w przeglądarce? Bardzo to jest dziwne, że nie można tego usunąć.

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia Lumia
    Model tel.
    735
    FW telefonu
    WP 8.1
    HURRA !!!!!
    Po zainstalowaniu najnowszej wersji MGG z dziś udało mi się usunąć listę ostatnich rozmów właśnie poprzez MGG - WRESZCIE !!!
    Ale żeby nie było tak ładnie - powinno to się dać zrobić IDENTYCZNIE na PC normalnie a nie dookoła od d...y strony.

Doświadczony GGadacz
    Jeśli zdecydujemy się na wprowadzenie możliwości usuwania ostatnich rozmów, to prawdopodobnie będzie ona do wykonania z każdej wersji komunikatora. Na chwilę obecną nie mamy decyzji w tej sprawie, więc proszę o cierpliwość.

Uprawnienia umieszczania postów