Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ostatnie rozmowy usuwanie.

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ostatnie rozmowy usuwanie.

    Witam czy jest możliwość aby w zakładce w GG 11 Ostatnie/Rozmowy można by było usuwać te powiadomienia po kolei czy jest taka możliwość ? Bo to trochę jest uciążliwe mieć dużo tego tam i nie przyjaźnie dla oka w popszedniej wersji jak dobrze pamiętam dało się wykonać taką rzecz i była ona bardzo dobrze wykonana. Pozdrawiam.

    #2
    Na chwilę obecną usuwanie kontaktów z zakładki "ostatnie rozmowy" nie jest możliwe. Powiadomienia usunąć można.

    Komentarz


      #3
      Ostatnie > Rozmowy

      Brak możliwości usuwania pozycji w zakładce Ostatnie > Rozmowy.
      Proszę o odpowiedź czy będzie to możliwe. Jest to dość istotna sprawa dla mnie dlatego pytam.
      Pozdrawiam.

      Komentarz


        #4
        Z poziomu GG 10 można usuwać lub Mobilnego GG 3.x na Androidzie. Ktoś o to pyta już n-ty raz, więc temat przyklejam.
        Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED].

        Komentarz


          #5
          Nawet jak usunę z GG 10, czy z Androida to i tak na GG11 desktop nic się nie usuwa - dalej są widoczne. Ciekawe dlaczego akurat TO się nie synchronizuje pomiędzy różnymi wersjami GG11 ( PC, Android ) skoro np. dysk podobno można ( nie próbowałem ).

          Komentarz


            #6
            Ok. W związku z tym, że w kwestii usuwania ostatnich rozmów w GG na PC nic się nie dzieje, to mam pytanie. Czy ktoś może wie i czy mógłby to napisać na forum w którym miejscu na komputerze są zapisywane te ostatnie rozmowy, żebym mógł je usunąć ręcznie ( poprzez np. wykasowanie wpisu, lub folderu itp. ). Powinno to być możliwe, ponieważ akurat tej zakładki GG nie synchronizuje z serwerem ( na Androidzie nie ma tych rozmów widocznych ) i nie powinno po usunięciu być problemów z uruchomieniem GG. Zresztą blokada np. zapisania avatarów w folderze " AvatarCache " działa i nie powoduje problemów w stabilności i działaniu.
            Z góry dziękuję za info w tej sprawie

            Komentarz


              #7
              Potwierdzam. Tez mam problem z usunieciem "ostatnich rozmow".

              Komentarz


                #8
                Czy wiadomo już coś na temat usuwania ostatnich rozmów z GG beta w przeglądarce? Bardzo to jest dziwne, że nie można tego usunąć.

                Komentarz


                  #9
                  HURRA !!!!!
                  Po zainstalowaniu najnowszej wersji MGG z dziś udało mi się usunąć listę ostatnich rozmów właśnie poprzez MGG - WRESZCIE !!!
                  Ale żeby nie było tak ładnie - powinno to się dać zrobić IDENTYCZNIE na PC normalnie a nie dookoła od d...y strony.

                  Komentarz


                    #10
                    Jeśli zdecydujemy się na wprowadzenie możliwości usuwania ostatnich rozmów, to prawdopodobnie będzie ona do wykonania z każdej wersji komunikatora. Na chwilę obecną nie mamy decyzji w tej sprawie, więc proszę o cierpliwość.

                    Komentarz


                      #11
                      Mała aktualizacja w tym temacie. Co prawda w wersji komputerowej jeszcze tego nie ma ale wersje mobilne na Androida i iOs (od wersji 3.3) mają już opcję usuwania rozmów z zakładki Ostatnie.

                      Komentarz


                        #12
                        Proszę o dodanie opcji "Nie zapisuj ostatnich rozmów" dziś 2 godziny klikałem na androidzie żeby wszystkie usunąć, lub chociaż opcję "usuń wszystkie ostatnie rozmowy" dziękuję

                        Komentarz


                          #13
                          Zamieszczone przez MrAFK Zobacz posta
                          Proszę o dodanie opcji "Nie zapisuj ostatnich rozmów" dziś 2 godziny klikałem na androidzie żeby wszystkie usunąć, lub chociaż opcję "usuń wszystkie ostatnie rozmowy" dziękuję
                          Nie rozumiem - przecież moim zdaniem przy wyłączonym archiwum rozmów ( ja tak mam ) z automatu powinno być brak zapisu ostatnich rozmów. A już tak wogóle, to skoro na Androida już od jakiegoś czasu jest usuwanie, to jaki ważny powód uniemożliwia do dziś wprowadzenia tej funkcji na PC - skoro jest to jedna z pierwszych sugestii jak się pojawiła do GG11.
                          Momentami mam ochotę zgłosić całe to GG11 jako aplikacje szpiegującą do UKE, Federacji Konsumenta, Urzędu Ochrony Danych Osobowych, lub innej uprawnionej do tego organizacji za brak podstawowych opcji prywatności.

                          Komentarz


                            #14
                            Widzę, że nie rozumiesz rozróżnienia opcji "Archiwum" od opcji "Ostatnie". Treści są archiwizowane w "Archiwum", a opcja "Ostatnie" nie ma na celu ich przechowywania tylko wskazanie z jakimi kontaktami rozmawiałeś.

                            A skąd takie domniemanie, że jest jakiś powód, który to uniemożliwia?

                            Komentarz


                              #15
                              Cytat od Karokam z GGTeam :

                              " Jeśli zdecydujemy się na wprowadzenie możliwości usuwania ostatnich rozmów, to prawdopodobnie będzie ona do wykonania z każdej wersji komunikatora. Na chwilę obecną nie mamy decyzji w tej sprawie, więc proszę o cierpliwość. "

                              Dlatego uważam, że jest jakiś powód.

                              Ta funkcja powinna być pierwszą zastosowaną w ustawieniach a nie " kiedyś tam " jak będzie na to pozwolenie.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X