Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Ostatnie rozmowy usuwanie.

Mała aktualizacja w tym temacie. Co prawda w wersji komputerowej jeszcze tego nie ma ale wersje mobilne na Androida i iOs (od wersji 3.3) mają już opcję usuwania rozmów z zakładki Ostatnie.

Rozmowny Awatar MrAFK
    Model tel.
    Nokia Lumia 920
    Proszę o dodanie opcji "Nie zapisuj ostatnich rozmów" dziś 2 godziny klikałem na androidzie żeby wszystkie usunąć, lub chociaż opcję "usuń wszystkie ostatnie rozmowy" dziękuję

Doświadczony GGadacz
    oczywiście nie tam gdzie w profilu GG11 :)
    Marka tel.
    Nokia Lumia
    Model tel.
    735
    FW telefonu
    WP 8.1
    Cytat Zamieszczone przez MrAFK Zobacz posta
    Proszę o dodanie opcji "Nie zapisuj ostatnich rozmów" dziś 2 godziny klikałem na androidzie żeby wszystkie usunąć, lub chociaż opcję "usuń wszystkie ostatnie rozmowy" dziękuję
    Nie rozumiem - przecież moim zdaniem przy wyłączonym archiwum rozmów ( ja tak mam ) z automatu powinno być brak zapisu ostatnich rozmów. A już tak wogóle, to skoro na Androida już od jakiegoś czasu jest usuwanie, to jaki ważny powód uniemożliwia do dziś wprowadzenia tej funkcji na PC - skoro jest to jedna z pierwszych sugestii jak się pojawiła do GG11.
    Momentami mam ochotę zgłosić całe to GG11 jako aplikacje szpiegującą do UKE, Federacji Konsumenta, Urzędu Ochrony Danych Osobowych, lub innej uprawnionej do tego organizacji za brak podstawowych opcji prywatności.

Widzę, że nie rozumiesz rozróżnienia opcji "Archiwum" od opcji "Ostatnie". Treści są archiwizowane w "Archiwum", a opcja "Ostatnie" nie ma na celu ich przechowywania tylko wskazanie z jakimi kontaktami rozmawiałeś.

A skąd takie domniemanie, że jest jakiś powód, który to uniemożliwia?

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia Lumia
    Model tel.
    735
    FW telefonu
    WP 8.1
    Cytat od Karokam z GGTeam :

" Jeśli zdecydujemy się na wprowadzenie możliwości usuwania ostatnich rozmów, to prawdopodobnie będzie ona do wykonania z każdej wersji komunikatora. Na chwilę obecną nie mamy decyzji w tej sprawie, więc proszę o cierpliwość. "

Dlatego uważam, że jest jakiś powód.

Ta funkcja powinna być pierwszą zastosowaną w ustawieniach a nie " kiedyś tam " jak będzie na to pozwolenie.

Przesadzasz. Zauważ, że opcja usuwania "Ostatnich" najpierw pojawiła się w Androidzie, dopiero trochę później w iOS. Tak więc nie zawsze dana funkcjonalność pojawia się od razu na wszystkich końcówkach.

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia Lumia
    Model tel.
    735
    FW telefonu
    WP 8.1
    Ale najpopularniejszą wersją komunikatora jest wersja PC i ona jako taka powinna być pierwsza do wszelkich zmian i nowinek. A już w kwestii prywatności i ochrony danych osobowych powinna przodować wręcz. A tu co - do tej pory nie ma i nie ma widu ani słychu nawet na to.

northareth mam prośbę powiedz jak to zrobiłaś ,że usunęłaś ostatnie rozmowy, bo nie rozumiem za bardzo tego, proszę o pomoc , gg 16070350

Paulina
    Go
    kingus57, opcja ta dostępna jest na chwilę obecną w mobilnej wersji na iOS i androida.

Doświadczony GGadacz
    Marka tel.
    Nokia Lumia
    Model tel.
    735
    FW telefonu
    WP 8.1
    Dokładnie tak. Usuwanie ostatnich rozmów jest tylko w Androidzie ( iOS nie wiem - nie posiadam ).

Uprawnienia umieszczania postów