Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Nie działająca migracja archiwum

@olofek chciałbym Cię prosić o jeszcze jedną próbę utworzenia profilu na nowo z wykorzystaniem najnowszej aktualizacji GG11. Była ona poświęcona poprawkom związanym z eksportem archiwum. Oczywiście gdyby efekt nadal był negatywny, będziemy wdzięczni za opis sytuacji.

@GGAdmin - moja notka dotyczyła właśnie najnowszej aktualizacji która wyszła 22 stycznia a testy zostały przeprowadzone na drugi dzień .

Banned
    Marka tel.
    Alcatel
    Model tel.
    OT 991D
    FW telefonu
    DXM 9
    GGAdmin -

po update wersji gg i utworzeniu nowego profilu na 'starych' danych logowania archiwum powinno zostać downloadowane z serwera.

@olofek sorry, miałem na myśli wersję 10334 ale dopytałem jeszcze o tę kwestię i tak faktycznie, mimo że ona miała na celu dalsze usprawnienie pracy archiwum to jednak w Twoim przypadku najprawdopodobniej nic to nie zmieni. Sprawy nie odpuszczam, zastanawiam się nad innymi rozwiązaniami odezwę się w najbliższym czasie.

@wkurzony dokładnie tak się stanie. Jeśli masz już archiwum online i utworzysz na nowo profil GG na komputerze wówczas profil ten powinien pobrać archiwum z serwera. Stać się powinno jednak jeszcze coś. Jeżeli na tym komputerze, na którym tworzysz na nowo profil GG, masz starą wersję GG z archiwum dla tego numeru, które nie przeniosło się jeszcze do archiwum online wtedy taki eksport powinien nastąpić, jeśli oczywiście zgodzisz się na to przy tworzeniu profilu.

@olofek mam pytanie czy archiwum do GG10 importowałeś może z wcześniejszej wersji komunikatora?

Dodatkowo zastanawiam się, czy skoro masz archiwum w GG10 nie trzeba spróbować usunąć profilu dla tego numeru w GG11, następnie usunąć całe archiwum z archiwum online na stronie www.gg.pl (a przynajmniej te rozmowy, które masz zarchiwizowane na GG10, bo te które zarchiwizowałeś tylko na GG11 usuwając z archiwum stracisz) i przeprowadzić procesu od nowa.

@GGAdmin - Tak, importowałem z wcześniejszej wersji (mniej więcej tak wyglądały migracje 7>8>10). Hmm, jeśli z tego co widzę w GG10 jest import z 7 wersji to możliwe jest że skopiowałem Archive.db z wersji 8 w której tam dokonywałem importu archiwum z wcześniejszej wersji.

Przed każdą próbą instalacji GG11 miałem odinstalowaną wersję GG11 wraz z danymi oraz usuwałem całą zawartość archiwum online w gg.pl (wcześniej zamykałem GG10 i robiłem kopie archiwum). Każdą instalację można powiedzieć, że przeprowadzałem na czysto więc można to wykluczyć.

Ponownie mam prośbę o sprawdzenie Twojego przypadku na najnowszej wersji GG, która pojawiła się wczoraj.

Przepraszam za zwłokę, zapomniałem napisać jak przetestowałem nową wersję. Niestety problem jest dalej taki jak wcześniej opisywałem. Wszytko szybko się robi i brak archiwum przy pierwszym uruchomieniu. Ponowne uruchomienie i jest archiwum ale w takiej formie jak pisałem a nawet gorzej bo nawet najnowsze rozmowy nie zaimportowało (jakieś 2/3). Przed instalacją oczywiście usunąłem pozostałości po starej wersji z dysku a także całe archiwum online na gg.pl.

Możesz określić zakres czasowy, z którego rozmowy zostały zaimportowane? Za pośrednictwem jakiej dokładnie wersji GG prowadziłeś te ostatnie rozmowy, które nie zostały zaimportowane?

Za każdym razem to samo czyli od września do teraz (z tym, że nie wszystkie rozmowy od września, już nie pamiętam dokładnie czy za każdym razem importuje te same rozmowy). Wersja nadal ta sama czyli GG 10.5, nie korzystam z innej.

Uprawnienia umieszczania postów