Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wysypywanie gg ....

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    wysypywanie gg ....

    Witam wczoraj znalazłem błąd mianowicie kolega ustawił sobie taki oto opis ,,*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* ٩(͡๏̮͡๏)۶ "przez ten opis nie moglem włączyć GG mianowicie włączało się i samo wyłączało a gdy w trakcie włączania szybko przełączyłem na zakładkę OSTATNIE GG działało dopóki znów nie przełączyłem na zakładkę KONTAKTY. Drugi problem to taki iż czasem gdy wciskam przycisk ten do pisania wiadomości GG wykonuje również przesuniecie kontaktu do którego ma zostać wysłana wiadomość czyli ten przycisk obok gdy już tak się zrobi po wciśnięciu wyślij GG się wyłącza


    Telefon: NOKIA 500 Belle

    #2
    Potwierdzam drugi problem. Czasem podczas pisania wiadomości przełącza się na drugą rozmowę, lub obniża okno. Aplikacja się zwiesza i wyłącza. Ponowne uruchomienie pomaga na pewien czas.
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

    Komentarz


      #3
      zauważyłem ze gdy już sie To okno rozmowy przesunie To dopóki Nie napiszemy Nic To możemy wziąć normalnie wróc i wszystko działa. Jeśli jednak napiszemy To sie zacina i wyłącza. A wracając do bledu z opisem teraz Gg sie włącza i kontakty dzialaja Ale gdy chce napisac do tego kolegi To Gg sie wyłącza

      Komentarz


        #4
        czy wiadomo już Czemu To Gg na Symbianie belle sie zawiesza?

        Komentarz


          #5
          Zgłaszam kolejny wysyp...
          Odtwarzam sytuację:
          instalowałem od nowa fw. Zainstalowałem Gg z ovi. Gdy chce wejść w archiwum, ok. ale gdy wchodzę w konkretną osobę, gg się wyłącza

          ktoś wie czemu tak się dzieje? Telefon miał hard reset...
          I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

          Komentarz


            #6
            Dzieje się tak przy wchodzeniu do dowolnej osoby w archiwum, czy którejś konkretnej? Jeśli to konkretna rozmowa, to możesz sprawdzić innym klientem (np. beta.gg.pl) czy jest w jej treści coś szczególnego - dziwne linki, dziwne znaczki?

            Komentarz


              #7
              Nie, i przy dowolnej osobie. Już ok.

              okazało się, że w CFW były aktywne dwa patche: ReadCroot i CRepository4all. One powodowały błędy w gg. Po wyłączeniu ich jest ok.
              I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

              Komentarz


                #8
                Ja mam ciągle ten problem. GG działa nagle gdy przyciskam przycisk do pisania wiadomości To przesuwa sie na inny kontakt i sie zacina i przesuwa lekko w dol po chwili natomiast sie wyłącza.... I tak jest Co jakiś czas.
                Ktoś wie Czemu tak sie dzieje? Może mam jakieś problemy Z telefonem?
                Ostatnio edytowany przez Wampirek; [ARG:4 UNDEFINED].

                Komentarz


                  #9
                  Ok, udało nam się chyba zdeterminizować ten błąd, pracujemy nad jego naprawą. Na przyszłość polecam dokładniejsze opisywanie, najlepiej krok po kroku w punktach. Wygląda na to, że problem jest, gdy przyciskając przesuwamy też palec - system interpretuje to jako przesunięcie, my jako kliknięcie, coś pod spodem się wywala i crash. Głupio to zabrzmi, ale zanim wypuścimy poprawkę spróbuj szybciej puszczać palec przy klikaniu w ten przycisk (-;

                  Komentarz


                    #10
                    To na pewno to, przed chwilą celowo otworzyłem dwie rozmowy i stworzyłem opisaną sytuację - klikam napisz i przesuwam. Przeszło na drugą rozmowę a po daniu "anuluj" GG się wyłączyło. Nie miałem pojęcia ze tak jest, ale to na pewno problem, a nie chyba ;P
                    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                    Komentarz


                      #11
                      staram sie puszczać szybko a i To zapewne dlatego na Nokii 5530 tego bledu Nie było. Tam wyświetlacz jest mniej czuły tu zaś wystarczy ze lekko musne palcem i już reaguje. A ten błąd z opisem Też został poprawiony?

                      Komentarz


                        #12
                        Nie wiem czy tylko Ja tak mam? Czy inni Też, Ale Jeśli tak dalej pójdzie To przestanę tego używać. Pisze sobie z kolega i nagle mi sie wyłącza i już Nie chce sie włączyć chyba ze odrazu gdy tylko sie uruchomi Ale Nie połączy jeszcze z serwerem przełącze na OSTATNIE, Bo gdy jest na KONTAKTY To Zaraz sie wysypuje.... To chyba związane jest z tym opisem. Pisałem już o tym Ale chyba Zostało To olane

                        Telefon: Nokia 500 belle

                        Komentarz


                          #13
                          Potwierdzam identyczny problem na N8 Belle
                          Gdy w trakcie pisania do kogoś przeskoczy okno (co jest dość zabawne, bo nie przesuwam palca w bok naciskając na ikone klawiatury) - wtedy aplikacja idzie lekko w dół - okno pisania zostaje ale jakakolwiek czynność dalej (OK/Anuluj) zakończy się crashem.
                          Kiedy możemy spodziewać się fixa? Tak się nie da tego używać...
                          Ostatnio edytowany przez kubofonista; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Doprecyzowanie
                          Pozdrawiam, Kubofonista
                          http://ggczat.net & http://kubofonista.net

                          Komentarz


                            #14
                            Potwierdzam problem, czasem to mocno denerwuje.
                            I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X