Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Archiwum offline -> online

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Archiwum offline -> online

    Witam,
    Otóż postanowiłem przenieść archiwum do chmury. Z GG na androidzie wszystko się udało i jest okej. Jednak jak chciałem to zrobić z archiwum z GG na PC to już pojawiły sie schody.. Niby pojawia sie komunikat że zakończono importowanie, ale tego archiwum nie ma online. Archiwum kończy sie na 31 grudnia 2011, gdzie w archiwum offline w GG10 miałem rozmowy z tą osobą jeszcze z końca 2009 roku. Drugi problem to taki że rozmowy zostały zaimportowane tak że każda wiadomość wyświetla sie oddzielnie w archiwum.. Kolejny problem to taki że ostatni wpis w archiwum w gg na kompie mam z 18 marca. Od tamtego czasu fakt że korzystałem z Linuxowego klienta Kadu, ale w archiwum na web.gadu-gadu.pl i na Androidzie mam rozmowy z tego okresu jak korzystałem z kadu. Jest jakiś sposób na to, żeby temu zaradzić ?

    Pozdrawiam
    Kamil

    #2
    Widze ze kolejna osoba z takim samym probkemem z archiwum jak ja ze ma kazda wiadomosc jako osobna rozmowe:/ musisz poczekac az poprawia importowanie rozmow i wtedy jeszcze raz to zrobic.

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez sadowski Zobacz posta
      Widze ze kolejna osoba z takim samym probkemem z archiwum jak ja ze ma kazda wiadomosc jako osobna rozmowe:/ musisz poczekac az poprawia importowanie rozmow i wtedy jeszcze raz to zrobic.
      Ja mam tak samo, zgłaszałem ten błąd 4 bety temu na beta@gadu-gadu.pl i żadnego odzewu, tak GG traktuje swoich użytkowników i testerów, jednym słowem to przykre, nie warto nawet dzielić się spostrzeżeniami i informować o błędach bo maja nas w dup** ;/ wollą zajmować się się pierdołami i nikomu nie potrzebnymi dodatkami.

      Komentarz


        #4
        Ciężko mi się odnieść do braku odpowiedzi na maila, nie znana mi jest jednostka czasowa "4 bety temu"
        Podchodząc jednak serio do tematu, wszystkie wiadomości wysłane na adres beta@gadu-gadu.pl znajdują odpowiedź, aczkolwiek ze względu na duża ich ilość, może to niekiedy potrwać kilka dni. Podaj mi maila na Priv, bądź w odpowiedzi, a sprawdzę status Twojego zgłoszenia.
        Co się zaś tyczy problemu z archiwum, to faktycznie nie zawsze ono działa jak należy. Staramy się to poprawić. W teorii "kamillo" przeniesienie archiwum na androidzie powinno być równoznaczne z odczytywaniem go na innych platformach. Nie ma możliwości by archiwum on-line nie było takie same dla różnych platform.

        Komentarz


          #5
          Niestety dalej cisza, żadnego odzewu ze strony beta@gadu-gadu.pl. Kolejne bety, a zero zmian dotyczących importu archiwum, nic w tej kwestii GG nie próbuje nawet robić, zajmują się dodatkami jak GGdysk, swoją drogą ja nie widzę zastosowania akurat takiego dysku i wielu innych dodatków - w jak to mówią "odchudzonym komunikatorze GG". Cóż postanowiłem zrezygnować z testowania kolejnych "bet" szkoda czasu i nerwów...

          Komentarz


            #6
            nom potwierdzam wyszedł już kolejny build gg na PC i także na IOS i dalej z importem archiwum nic się nie zmieniło ;/...

            Komentarz

            Pracuję...
            X