Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kopiowanie zdjęc z rozmowy.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Kopiowanie zdjęc z rozmowy.

    Witam. Mam problem ze zdjęciami z rozmowy. Dostałem kilka zdjęc normalnie w wiadomosci i chciałbym je teraz skopiować na dysk ale nie idzie w żaden sposób, nawet jak kopiuje całość i wklejam np do worda to sama rozmowa sie wkleja... a w archiwum wgl nie pokazuje nawet tych zdjęć;/ Da rade jakoś je zapisać/skopiować?? Niestety nie moge dostac juz ich ponownie;/

    #2
    Ech, rzeczywiście, obrazki nie pojawiają się w archiwum. Z okna rozmowy nie ma możliwości zapisania obrazka na dysku. Obie kwestie zgłosiłam do poprawki.

    Komentarz


      #3
      Właśnie mam ten sam problem. Co prawda zdjęcia już pojawiają się w archiwum, ale kopiować ich nie można ani z okna rozmowy ani z archiwum. W ggdysku też się nie pojawiają, więc jedynym rozwiązaniem na razie jest print screen i obcinanie pulpitu w paincie lub Irfanviewie.

      Komentarz


        #4
        Tak jak wskazała Paulina, sprawa została przekazana, natomiast w GG dysku i tak Ci się nie zapiszą, nie jest on archiwum on-line, czy też w jakiś inny sposób powiązany z korespondencją.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez piasek92 Zobacz posta
          Witam. Mam problem ze zdjęciami z rozmowy. Dostałem kilka zdjęc normalnie w wiadomosci i chciałbym je teraz skopiować na dysk ale nie idzie w żaden sposób, nawet jak kopiuje całość i wklejam np do worda to sama rozmowa sie wkleja... a w archiwum wgl nie pokazuje nawet tych zdjęć;/ Da rade jakoś je zapisać/skopiować?? Niestety nie moge dostac juz ich ponownie;/

          w wersji windows 7 jest opcja "wycinek obrazkowy" zawsze lepsze to niż nic

          Komentarz

          Pracuję...
          X