Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Znikający opis.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Znikający opis.

    Witam,

    mam dość nie typową sprawę mysle że trochę mało ważną , ale trudno już.

    Przedstawie sytuacje: Jestem sobie na gg 11, normalnie piszę z ludźmi, chciałbym zmienić opis, ale pod czas pisania owego tekstu, kiedy na chwilkę 'stanę' napisany tekst znika. Zauważyłem że jak sie coś wklei z np. internetu i dopisze coś to zostaje tylko to wklejone lub powraca do poprzedniego opisu. Chciałbym wiedzieć, co jest powodem owego zaniku.

    A swoja droga to mam jeszcze jedno zastrzeżenie, jak juz jestem przy głosie. Czemu w ggapp nie da sie skopjować opisu np od znajomego ? Nawet 'zaznaczyć' sie nie da.

    I jeszcze takie pytanie bodajże dotyczące edycji Kontaktu. Czemu nie można skopjować numeru ? Przydał by się taki 'przycisk' Copy i myślę , że jakos by to ułatwiło sprawę, niż ręcznie zaznaczać.
    Ale to jak już w sugestiach mozna przedstawić.

    Licze na szybką odpowiedź

    Pozdrawiam



    // Pomyliłem działy, moze ktoś przenieść do : Kontakty, rozmowy i powiadomienia?
    Ostatnio edytowany przez marcinnello; [ARG:4 UNDEFINED].

    #2
    Witaj

    Zamieszczone przez marcinnello Zobacz posta
    Przedstawie sytuacje: Jestem sobie na gg 11, normalnie piszę z ludźmi, chciałbym zmienić opis, ale pod czas pisania owego tekstu, kiedy na chwilkę 'stanę' napisany tekst znika. Zauważyłem że jak sie coś wklei z np. internetu i dopisze coś to zostaje tylko to wklejone lub powraca do poprzedniego opisu. Chciałbym wiedzieć, co jest powodem owego zaniku.
    Faktycznie pisany tekst znika lecz jak sprawdziłem wymaga to kilkuminutowej bezczynności. Jeszcze dokładniej zweryfikujemy sprawę.

    Zamieszczone przez marcinnello Zobacz posta
    A swoja droga to mam jeszcze jedno zastrzeżenie, jak juz jestem przy głosie. Czemu w ggapp nie da sie skopjować opisu np od znajomego ? Nawet 'zaznaczyć' sie nie da.
    Nie bardzo rozumiem co masz na myśli przez "opis ggapp" mógłbyś nieco bardziej rozwinąć temat.


    Zamieszczone przez marcinnello Zobacz posta
    I jeszcze takie pytanie bodajże dotyczące edycji Kontaktu. Czemu nie można skopjować numeru ? Przydał by się taki 'przycisk' Copy i myślę , że jakos by to ułatwiło sprawę, niż ręcznie zaznaczać.
    Wystarczy dwuklik lewym przyciskiem myszki i ctrl+c

    Komentarz


      #3
      Zamieszczone przez Tomek Gadu-Gadu Zobacz posta
      Nie bardzo rozumiem co masz na myśli przez "opis ggapp" mógłbyś nieco bardziej rozwinąć temat.
      A wiec postaram sie opisać jak najlepiej potrafie. Mamy na liście kontakt o np. imieniu 'xyz' . Ma on ustawiony opis "abc". Spodobał mi sie on (opis) i chciałem go skopjować. W gg10 była taka opcja, wystarczyło nacisnąć prawy przycisk myszy i był, a w tej wersji go nie widze.


      Zamieszczone przez Tomek Gadu-Gadu Zobacz posta
      Wystarczy dwuklik lewym przyciskiem myszki i ctrl+c
      Jak juz mówiłem, wiem że da sie to zrobic ręcznie, ale chciałem taki pomysł podsunąć czy by tam jakiegoś przycisku nie dać.

      A swoją drogą. To czym moze być spowodowane nie dochodzenie wiadomości ? Bo mamy taką sytuacje, że znajomy wysyła mi wiadomość, ona mi NIE dochodzi, dopiero jak napisze 2 raz za jakiś czas to dojdzie i ta pierwsza i ta 2. Pomysły?

      Komentarz


        #4
        Zamieszczone przez marcinnello Zobacz posta
        A wiec postaram sie opisać jak najlepiej potrafie. Mamy na liście kontakt o np. imieniu 'xyz' . Ma on ustawiony opis "abc". Spodobał mi sie on (opis) i chciałem go skopjować. W gg10 była taka opcja, wystarczyło nacisnąć prawy przycisk myszy i był, a w tej wersji go nie widze.
        Już rozumiem co miałeś na myśli. Sugestię przekaże do odpowiedniego działu.


        Zamieszczone przez marcinnello Zobacz posta
        A swoją drogą. To czym moze być spowodowane nie dochodzenie wiadomości ? Bo mamy taką sytuacje, że znajomy wysyła mi wiadomość, ona mi NIE dochodzi, dopiero jak napisze 2 raz za jakiś czas to dojdzie i ta pierwsza i ta 2. Pomysły?
        Problem może leżeć w platformie z której korzysta Twój kolega. Pewność co do swobody kontaktowania macie jedynie korzystając z najnowszych wersji GG, nie zależnie czy będzie to Mobilne, Web, czy też Desktop.

        Komentarz


          #5
          no tak, kolega korzysta jeszcze z gg10 moze tu lezy problem. Dziękuje, temat do zamknięcia.

          Pozdrawiam

          Komentarz

          Pracuję...
          X