Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Animowanie emotikon

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Animowanie emotikon

    a ja dołącze się do wątku, bo sugestia dotyczy tej samej wersji. Być może to banalne, ale emotikonki mogłyby się animować, no i jest problem z aktualizacją, chciałbym być na bieżąco. ale aplikacja nie wyświetla żadnych informacji o dostępnych aktualizacji... gdzieś chyba obiło mi się o uszy, że to sklep nokii powinien aktualizować aplikacje - mi tam żadnej nie aktualizował i wygląda na to że raz na jakiś czas muszę odinstalować aplikacje i zainstalować od nowa.
    Jest może jakiś inny sposób?
    A i kolejna sugestia.. wiem że z tym mogą być poważne problemy. Ale może dałoby się dołożyć opcionalnie dysk i radio?? albo chociaż możliwość odbierania plików? Pozdro!
    //Qrix: i co z tego, że ta sama wersja? piszesz nie na temat, warn. Post przeniesiony z tego tematu. Poza tym jeden błąd = jeden wątek, jedna sugestia = jeden wątek.
    Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: i co z tego, że ta sama wersja? piszesz nie na temat, warn. Post przeniesiony.

    #2
    Dysk ponoć jest testowany, matemaciek coś wspominał. Sugestie popieram, to nie java, myślę ze symbian pozwala na zestaw realnych emotek z gg 11
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

    Komentarz


      #3
      @coopra, dysk jeszcze jest pisany, więc trochę jeszcze na niego trzeba będzie poczekać. Ale będzie, prawie na pewno (-:

      Jeśli chodzi o animowane emotki, to my je już mamy (-; Powinny się pojawić w następnym update'cie - uprzedzając pytania jeszcze nie znamy przybliżonego terminu update'u.

      Komentarz


        #4
        a czy błąd z tym zawieszaniem i wyłączaniem Gg zostanie naprawiony w nowej wersji?
        Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: a czy to jest wątek "Zawieszanie GG" czy wątek "Animowane emotikony"?

        Komentarz


          #5
          A kiedy planujecie update?
          Oczywiście żart, przeczytałem.
          Poinformujcie nas o changelogu, ok?

          A co do dysku, sorry. To był skrót myślowy
          I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

          Komentarz


            #6
            @Wampirek, pytałeś już, choćby tu http://forum.gg.pl/showthread.php?44...=2502#post2502 więc nie musisz pytać w każdym temacie jaki dotyczy Symbiana.

            Komentarz

            Pracuję...
            X