Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mobilne Gadu-Gadu 4.0.1 MOD (s60v3/s60v5)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Mobilne Gadu-Gadu 4.0.1 MOD (s60v3/s60v5)

    Nowy sposób instalacji Mobilnego GG na podstawie informacji podanych przez matemaciek! Inna wersja instalatora oraz inne biblioteki Qt, dobrane w oparciu o dane zawarte na stronie Nokii.

    Dzięki temu powinny zniknąć wszystkie problemy, w tym problem z powiadomieniami!

    Więcej informacji i pobieranie: TUTAJ
    Ostatnio edytowany przez Shreqg2; [ARG:4 UNDEFINED].
    www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

    #2
    Shreqg2, czy ty przypadkiem nie masz konta na ipmart?
    Może wrzuć do działu s60v3?
    Potwierdzam działanie na E51
    I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

    Komentarz


      #3
      @coopra, mam konto na iPmart.
      Do działu s60v3 już to jest wrzucone od wczoraj.
      www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

      Komentarz


        #4
        Hehe. Muszę przyznać, dobra robota. Był problem z instalacją, a teraz działa świetnie

        No to teraz tylko czekaj repa
        I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

        Komentarz


          #5
          To bardzo się cieszę, że działa
          www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

          Komentarz


            #6
            Dla tych, którzy mają problem z powiadomieniami - rozwiązanie TUTAJ
            Ostatnio edytowany przez Shreqg2; [ARG:4 UNDEFINED].
            www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

            Komentarz


              #7
              tez potwierdzam dzilanie na noki e51 i tez dziala dzwiek jest ale tylko gg na telefonie musi byc zainstalowane i da sie recznie zmodifikowac zeby dzwiek byl przy kazdej nowej wiadomosci w drogim poscie Shreqg2a jest jak to zrobic potwierdzam dzialanie z modifikacja

              Komentarz


                #8
                Nowy sposób instalacji Mobilnego GG na podstawie informacji podanych przez matemaciek! Inna wersja instalatora oraz inne biblioteki Qt, dobrane w oparciu o dane zawarte na stronie Nokii.

                Dzięki temu powinny zniknąć wszystkie problemy, w tym problem z powiadomieniami!

                Więcej informacji i pobieranie: TUTAJ
                Ostatnio edytowany przez Shreqg2; [ARG:4 UNDEFINED].
                www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

                Komentarz


                  #9
                  Na E52 również potwierdzam i chwała Ci za to. Odkąd palringo rezygnuje z 3rd ims to mobilne gg tylko pozostaje. A wersja z ovi na e52 się nie zainstaluje - brawo dla devów za pomyślunek i udostępnienie czegoś na telefon na którym nie zadziała.

                  Oczywiście problemem jest kwestia pamięci wbudowanej i narzucenia instalacji QT w pamięci telefonu, a nie na karcie pamięci.
                  keepmind.eu | blog.keepmind.eu

                  Komentarz


                    #10
                    Na E52 wersja z ovi instaluje się bez żadnych problemów, więc nie wiem skąd ten problem.

                    Komentarz


                      #11
                      inzaghi89 napisał, że nie da się zainstalować GG z Ovi Sklepu, jeżeli masz biblioteki Qt na karcie pamięci... Ale to tylko jedna z wielu przyczyn, które mogą spowodować problemy z wgraniem aplikacji. I jest to nie tyle wina programistów GG, co tych nieszczęsnych bibliotek i Nokia Smart Installer...
                      www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

                      Komentarz


                        #12
                        Widać ja mam jakiegoś pecha do wersji z ovi, bo nawet bez bibliotek na karcie pamięci nie dało się zainstalować gg z ovi. Nie wiem zatem co mogłoby być problemem skoro tifoso twierdzi, że działa
                        keepmind.eu | blog.keepmind.eu

                        Komentarz


                          #13
                          Jeżeli masz złamany system i uruchomiony jest patch InstallServer, albo masz podmieniony sam plik installserver.exe, to często występuje problem przy instalacji programów korzystających z Qt...
                          www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

                          Komentarz


                            #14
                            No to się wyjaśniło, dlaczego mnie wersja z ovi nie lubi.
                            keepmind.eu | blog.keepmind.eu

                            Komentarz


                              #15
                              Jeżeli chcecie, to możecie sobie zainstalować zrobione przeze mnie biblioteki Qt 5.0.0. GG działa na nich bardzo dobrze, podobnie jak i inne aplikacje.

                              Więcej informacji i linki do pobrania znajdziecie tutaj: http://www.shreqg2.eu/?p=437

                              Tak dla jasności - jest to ostateczny instalator dla s60v3 (który oczywiście funkcjonuje też na s60v5), ponieważ pliki z wyższych wersji nie działają na tym systemie. Natomiast dla s60v5 niedługo wydam inną paczkę z plikami pochodzącymi z Qt do wersji 4.8.1 - czyli najnowszej.
                              Ostatnio edytowany przez Shreqg2; [ARG:4 UNDEFINED].
                              www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X