Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mobilne Gadu-Gadu 4.0.1 MOD (s60v3/s60v5)

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Hm, dlaczego nazywasz Qt 5.0.0 biblioteki, które są z Qt 4? Moim zdaniem to niepotrzebne zamieszanie, stabilne Qt 5 jeszcze nie wyszło, niestety prawdopodobnie na Symbiana nigdy nie wyjdzie.
    Ostatnio edytowany przez matemaciek; [ARG:4 UNDEFINED].

    Komentarz


      #17
      @matemaciek, to chyba tylko wersja moda, niżej jest podane, że "Qt – do wersji 4.7.4".
      Powiększ swoje konto dropbox - Klik!

      Komentarz


        #18
        @matemaciek:

        Hmm, powodów jest kilka... Pierwszy to taki, że nie są to oficjalne biblioteki, tylko wersja zrobiona przeze mnie. Tak więc jak Kwiatek słusznie zauważył, jest to jedynie wersja moda, który nie będę wyjaśniał tutaj na czym polega, bo już raz to zrobiłem, podając również informacje co jest w nim zawarte.

        Po drugie, nadanie tym bibliotekom numeru 5.0.0 umożliwia wyeliminowanie błędu podczas instalacji niektórych aplikacji, które wymagają wyższej wersji bibliotek Qt i tym samym nie dają się zainstalować. Tym bardziej, że tak jak powiedziałeś, oficjalne Qt 5.0.0 prawdopodobnie nigdy nie zostanie wydane.

        Tak czy inaczej ja tu większego zamieszania nie widzę... Jest napisane w co najmniej kilku miejscach że jest to MOD zrobiony przeze mnie. A a co do Mobilnego GG to mod ten w żaden sposób nie wpływa na jego funkcjonowanie i raczej nie był robiony w nawiązaniu do Waszej aplikacji (patrz powód 2).

        Dla zobrazowania sytuacji: na telefonie z s60v3, na którym zainstalowane są Qt 4.6.3 (jak zaleca Nokia), nie zainstalujesz aplikacji, które jako jedno z wymagań mają biblioteki Qt w wersji wyższej. Po zainstalowaniu Qt 5.0.0 zainstalują się wszystkie aplikacje, a te które domyślnie wymagają Qt do wersji 4.7.4 będą działały prawidłowo.

        Pozdrawiam
        www.shreqg2.eu - ZAPRASZAM

        Komentarz

        Pracuję...
        X