Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowia wiadomość - kopertka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Nowia wiadomość - kopertka

    Klikając na migającą kopertkę z powiadomienia że jest nowa wiadomość nic się nie dzieje. Trzeba otworzyć głowne okno programu wybrać zakładkę powiadomienia i dopiero tam widać kto do mnie napisał.

    #2
    potwierdzam, irytujące strasznie

    Komentarz


      #3
      U mnie raz tak jest,raz nie ma

      Komentarz


        #4
        Po przyjściu wiadomości jest ten status. Po chwili robi się pół przezroczysty a na koniec znika. Gdy status zniknie, najeżdżam kursorem na ikonkę GG w trayu gdzie miga koperta i status się ponownie pojawia gdzie można w niego kliknąć i otwiera się okno rozmowy.

        Komentarz


          #5
          Zamieszczone przez Sebastian Dąbkowski Zobacz posta
          Po przyjściu wiadomości jest ten status. Po chwili robi się pół przezroczysty a na koniec znika. Gdy status zniknie, najeżdżam kursorem na ikonkę GG w trayu gdzie miga koperta i status się ponownie pojawia gdzie można w niego kliknąć i otwiera się okno rozmowy.
          U mnie jest tak jak napisałam wyżej. Nawet jak najadę kursorem to nic się nie pojawia. Jest tylko migająca koperta.

          Komentarz


            #6
            Mam dokładnie tak samo. W momencie przyjścia nowej wiadomości jest powiadomienie dźwiękowe, ikona gg na trayu zmienia się w migającą kopertę, po kliknięciu na którą nie dzieje się nic. Brak jakichkolwiek dymków itp. Jedynym sposobem, by odczytać nową wiadomość jest przeklikanie się przez ostatnie->powiadomienia->nieodebrana wiadomość. Miłoby było gdybyście zwrócili uwagę na ten problem.

            Komentarz


              #7
              Witam,
              również chciałbym poinformować o tym problemie. Miga koperta, ale klikanie w nią nic nie daje, najeżdżanie na nią również. Trzeba klikać przez ostatnie -> powiadomienia -> nowa wiadomość.

              Pozdrawiam

              Komentarz


                #8
                Dokładnie, najbardziej irytujący problem to jest właśnie...

                Komentarz


                  #9
                  potwierdzam

                  Komentarz


                    #10
                    Da się coś z tym zrobić ?.. Chyba pomaga zaznaczenie opcji, że nowa wiadomość ma pojawić się w pasku zadań..

                    PS. Dlaczego nie słychać, że ktos do mnie napisał, zmienił status itp

                    Komentarz


                      #11
                      Koperta informująca o nowej wiadomości jest nieaktywna przy wyłączonej opcji pokazywania powiadomień o nowej wiadomości i wyłączonej opcji automatycznie pokazuj okno rozmowy. Na chwilę obecną sytuację rozwiąże tylko zmiana ustawień. Zgłosiliśmy tę sprawę do ewentualnej zmiany.

                      Komentarz


                        #12
                        Potwierdzam to co poprzednicy, bardzo irytujące jest zagrzebywanie w opcjach w celu odczytania wiadomości lub odczytania powiadomienia. Czy technicy GG czytają te wypowiedzi?

                        Komentarz


                          #13
                          A czy ty czytasz choćby post wyżej? To była odpowiedź GG Teamu.
                          sigpic 5GB
                          http://www.gg.pl/info/pobierz/

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X