Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Problem z kasowaniem archiwum

Hej
    Mam taki sam problem rozmowe z archiwum ( instalka ) usuwam daje podwierdzenie Usun - niby usuwa a tu rozmowa dalej jest juz 10 razu usuwałem i nic. Uprzedzam odrazu - nie chce usuwac wszystkich rozmow z archiwum tylko ta jedna, czekam na jakies sensowne rozwiazanie /
    P.s. Niezle jak sam Mike Candys korzysta z GG ))

Awatar Mike Candys
    Marka tel.
    Samsung
    Model tel.
    Galaxy Gio
    FW telefonu
    2.3
    Paulina, dzięki za pomoc, widać problem rozwiązał się sam

Cytat Zamieszczone przez Kuba0 Zobacz posta
    P.s. Niezle jak sam Mike Candys korzysta z GG ))
    Fajnie, prawda ?

Niestety, z fanami rozmawiam osobiście, a nie przez GG

Witam,
    ja też mam problemy z kasowaniem archiwum. Najdziwniejsze jest to, że dotyczy to wyłącznie kilku kontaktów. Z archiwum online udało mi się skasować wszystkie konwersacje ze wszystkimi kontaktami. Natomiast w archiwum otwieranego z poziomu stacjonarnego konwersacje z jednego tylko dnia, tylko z trzema kontaktami są wciąż widoczne. Sprawdzałam i na telefonie i przez stronę - tam ich nie mam. A na komputerze, nawet po deinstalacji i ponownym instalowaniu gg, te trzy konwersacje są. Mam wyłączone archiwizowanie rozmów i bardzo mi na tym zależy, by moje konwersacje nigdzie się nie archiwizowały. Zależy mi także, by pozbyć się tych zapisanych stacjonarnych rozmów - żeby było śmieszniej, choć nie dla mnie, usunąć właśnie nie mogę tych rozmów, na usunięciu których najbardziej mi zależy Zapomniałam dodać, że podczas prób usuwania tych konwersacji z archiwum z poziomu stacjonarnego otrzymuję komunikat: "Nie udało się usunąć tej konwersacji. Spróbuj ponownie później"
    Ostatnio edytowane przez akoslewan ; 25.10.2012 o 20:51

C:\Users\Ewelinek\Gadu-Gadu\Ja

tu jest ten plik do archiwum. Trzeba go usunąć. Ale nie daję 100% gwarancji na to że się powiedzie...

Mi też zależy żeby nie było nic na moim komputerze związanego z archiwum gg. Ale widać w nowszej wersji to szwankuje ;/

A jak mam usunięte archiwum online to jak zainstaluje gdzieś gadu nie ściągnie mi się to co mam na lokalnym?

Uprawnienia umieszczania postów