Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG linux ubuntu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GG linux ubuntu

    Witam
    Nigdzie nie mogę znaleść kiedy wyjdzie GG na Ubuntu, jezeli ktos by mógł by mi podpowiedzieć był bym bardzo wdzieczny.
    pozdrawiam

    #2
    Zły dział, przeniosłam. Wersja na Linuxa pojawi się wkrótce - taka jest oficjalna informacja i w najbliższej przyszłości nie będzie bardziej szczegółowej.

    Komentarz


      #3
      Witam
      Dobrze dziekuje za odpowiedz

      Komentarz


        #4
        Przepraszam że się tak tutaj zapytam ale chciałbym się dowiedzieć jakiego silnika używa to najnowsze gg. Czy to Qt Webkit czy też może Gecko/XULRunner ?

        Komentarz


          #5
          W wersji dla Windows jest Gecko, więc obstawiam że dla Ubuntu dadzą ten sam silnik.

          Komentarz


            #6
            W przypadku Duke Nukem Forever wkrótce trwało kilkanaście lat, więc ta informacja nie jest zbyt optymistyczna... Zwłaszcza, gdy wersje mobilne i desktopowe dla innych systemów dostają już kolejne aktualizacje.

            Komentarz


              #7
              Ciekawe, obawiam się że się na nas znowu wypną, i chyba zostanie znowu kadu

              Komentarz


                #8
                @isaak Ale nie narzekaj tak, można przecież podejść do tego od strony naukowej, to przecież niesamowite obserwować na żywo relatywność czasu. W końcu gdy wyszło gg na win i mac oraz ios i android, to przy gg na symbian i gg na Linux była informacja że te wersje pojawią się "wkrótce". No i jedno wkrótce dla gg na symbian minęło dość szybko a wkrótce dla gg Linux cały czas jeszcze trwa. Nawet międzyczasie wyszło gg na win Phone, które nie było uprzednio reklamowane. W lipcu zaobserwowałem nawet że są podane w sieci wymagania dla systemu pod Linux. Ten rozrzut trwa już ponad pół roku i cały czas się pogłębia... niesamowite, Einstein miał rację

                Komentarz


                  #9
                  Dodam, że GG wyszło także na niedostępny jeszcze komercyjnie Windows 8

                  Komentarz


                    #10
                    No dobra, ale tak ciężko skompilować pod Linuxem ? Na pewno łatwiej niż w przypadku wersji na systemy mobilne. Przecież to jest w Qt wiec powinno nie być problemu...

                    Komentarz


                      #11
                      GG obecnie jest oparte o XUL Runner

                      Komentarz


                        #12
                        I wygląda na to że gg pod Linux nie zaistnieje. Powiem tylko tyle że to jest co najmniej dziwne (mocniejszych słów nie użyję bo ocenzurują). Od lutego trąbili że będzie gg pod Linux, w lipcu widziałem nawet wymagania co do sprzętu i oprogramowania jakie ma być, a teraz nagle okazuje się że gg pod Linux nie będzie.
                        Mam nadzieję że bardzo szybko twórcy libgadu złamią kod archiwum online i dzięki temu kadu uzyska możliwość kożystania z dobrodziejstw protokołu gg w wersji 11.

                        Komentarz


                          #13
                          Nie trać wiary!!! Rozumiemy, że wskazanie, iż wersja ta pojawi się wkrótce jest mało konkretne. Cały czas jednak pracujemy nad GG pod Linuxa i taka wersja się pojawi.

                          Komentarz


                            #14
                            jak tutaj nie tracic wiary skoro uzywam gg od 2000r a linuxa mam na desktopie od 2002r,
                            wiec czekam na natywny gg pod linuxa 10 lat...

                            pzdr

                            Komentarz


                              #15
                              Dobrze że mamy jeszcze KADU choć chętnie bym zobaczył normalne GG nawet kosztem reklam

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X