Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG linux ubuntu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #31
    Zamieszczone przez GGAdmin Zobacz posta
    Nie trać wiary!!! Rozumiemy, że wskazanie, iż wersja ta pojawi się wkrótce jest mało konkretne. Cały czas jednak pracujemy nad GG pod Linuxa i taka wersja się pojawi.
    ile zajmuje kompilacja programu? +/- 20 minut. To naprawdę niewiele czasu. Po prostu olewacie ludzi

    Komentarz


      #32
      To nie jest olewanie, to jest GG. I trzeba się z tym oswoić.
      Na linuxa jakoś szarzy użytkownicy potrafią pisać programy. Przepraszanie nie jest żadnym wytłumaczeniem dla lenistwa. Ale co my tam wiemy, dostaniemy warny i na pewien czas będzie spokój. GG staje się przeżytkiem - nie sam protokół, lecz aplikacja. Gdyby GG zablokowało połączenia z innych źródeł niż ich "komunikatory", to stracili by ponad połowę użytkowników.

      Dobrze że od biedy jest Kadu.

      Ale jak przyjdzie co do czego to GG się burzy - przykład z aplikacją na WP (chyba PoGGadaj?). Lepsza od GG, wcześniejsza niż GG na WP, a się burzyli. A i tak jest lepsza niż to teraz. Więc GG zamiast być mądre i nie męczyć się (ktoś odwalił za nich dobrą robotę), wolą atakować i tworzyć swoją kaszankę dalej. Powodzenia...
      I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

      Komentarz


        #33
        Witam

        Minelo pare miesiecy od ostatniego postu w tym watku.
        Czy cos sie zmienilo w sprawie klienta gg pod linuxa?

        Komentarz


          #34
          dobra z tego co widze to na stronie jest wersja na linuxa ale na 64 bitowy system
          a czy będzie wersja na 32bit ?

          Komentarz


            #35
            Są obie wersje.

            Komentarz


              #36
              to dziwne bo na stronie pobierania gg.pl jest tylko wersja na 64bit system

              Komentarz


                #37
                Wejdź spod Linuxa z jakiego korzystasz na stronę http://pokapoka.pl i podaj nam treść pola "Przeglądarka". Być może skrypt źle wykrywa wersję systemu. Obie wersje dostępne są też pod tym linkiem http://gadunews.pl/pobierz/?category=19

                Komentarz


                  #38
                  "pieklo zamarzlo"
                  13 lat czekania...
                  dziala jak narazie ok
                  Ostatnio edytowany przez epsilon; [ARG:4 UNDEFINED].

                  Komentarz


                    #39
                    Qrix
                    wiesz co ja to miałem włączony plugin w chrome który pozwalał mi na zmianę stringu w którym była zawarta informacja o przeglądarce i systemu
                    i jak miałem ustawione na windows + ff 15 to mi pokazywało (i dalej pokazuje gdy mam włączony ten plugin) w wersji gg na inne systemy tylko możliwość pobrania gg pod system ubuntu 64bit :/
                    zaś gdy go wyłącze to widze możliwość pobrania gg na ubuntu 32bit i ubuntu 64bit
                    dowód -> http://i42.tinypic.com/qs02lv.png

                    epsilon
                    a dziwisz się? bo ja nie... przecież gg 12 na linuxa to nic innego jak webapp
                    tak samo jak wersja na windowsa i na mac`a
                    Ostatnio edytowany przez mucha090; [ARG:4 UNDEFINED].

                    Komentarz


                      #40
                      @mucha090
                      nie wiem czy to webapp ale gg12 to chyba niewiele sie rozni od gg11
                      a skoro gg11 nie wyszlo (moze byla jakas wewnetrzna beta) to uznalem
                      ze to decyzja "polityczna", nie wspieramy bo nie warto...

                      w kazdym razie jest, dziala i mam nadzieje ze bedzie w miare aktualizowana

                      w koncu m$ po przejeciu skype'a nadal wypuszcza linuxowe wersje
                      pewnie ze wzgledu na nsa

                      Komentarz


                        #41
                        @epsilon
                        gg11 było stworzone w oparciu o qt zaś gg12 to nic innego jak mozilla + klient do łączenia się z aplikacją na gg.pl (tego webowego komunikatora)
                        a dlaczego tak twierdze? bo w katalogu z gg12 mamy katalog XULRunner a w nim sam xulrunner + aplikacja mozilla-xremote-client i liby do tej "przeglądarki"
                        dzięki takiemu zagraniu mamy 1 aplikacje którą trzeba się zajmować a reszta to klienty do łączenia się z nią

                        Komentarz


                          #42
                          @mucha090
                          o kurcze, rzeczywiscie. Zagladalem przeciez do srodka katalogu zeby uruchomic ale mi w glowie nie zaskoczylo
                          ze nie ma juz tam plikow z QT jak w gg11.
                          "Wzieli mnie z zaskoczenia"
                          A tak naprawde to chyba mnie juz chyba to nawet nie zainteresowalo, bo mialem zakodowane ze jak przeszli
                          w g11 na QT to juz droga do linuxa otwarta...
                          thx za wyprowadzenie mnie z bledu

                          Komentarz


                            #43
                            Dyskusyjna jest za to kwestia licencji. Można by zgłosić to do Mozilli.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X