Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Wątek: GG linux ubuntu

GG linux ubuntu

Witam
    Nigdzie nie mogę znaleść kiedy wyjdzie GG na Ubuntu, jezeli ktos by mógł by mi podpowiedzieć był bym bardzo wdzieczny.
    pozdrawiam

Paulina
    Go
    Zły dział, przeniosłam. Wersja na Linuxa pojawi się wkrótce - taka jest oficjalna informacja i w najbliższej przyszłości nie będzie bardziej szczegółowej.

Witam
    Dobrze dziekuje za odpowiedz

Przepraszam że się tak tutaj zapytam ale chciałbym się dowiedzieć jakiego silnika używa to najnowsze gg. Czy to Qt Webkit czy też może Gecko/XULRunner ?

Doświadczony GGadacz
    W wersji dla Windows jest Gecko, więc obstawiam że dla Ubuntu dadzą ten sam silnik.

W przypadku Duke Nukem Forever wkrótce trwało kilkanaście lat, więc ta informacja nie jest zbyt optymistyczna... Zwłaszcza, gdy wersje mobilne i desktopowe dla innych systemów dostają już kolejne aktualizacje.

Ciekawe, obawiam się że się na nas znowu wypną, i chyba zostanie znowu kadu

Doświadczony GGadacz
    @isaak Ale nie narzekaj tak, można przecież podejść do tego od strony naukowej, to przecież niesamowite obserwować na żywo relatywność czasu. W końcu gdy wyszło gg na win i mac oraz ios i android, to przy gg na symbian i gg na Linux była informacja że te wersje pojawią się "wkrótce". No i jedno wkrótce dla gg na symbian minęło dość szybko a wkrótce dla gg Linux cały czas jeszcze trwa. Nawet międzyczasie wyszło gg na win Phone, które nie było uprzednio reklamowane. W lipcu zaobserwowałem nawet że są podane w sieci wymagania dla systemu pod Linux. Ten rozrzut trwa już ponad pół roku i cały czas się pogłębia... niesamowite, Einstein miał rację

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4

No dobra, ale tak ciężko skompilować pod Linuxem ? Na pewno łatwiej niż w przypadku wersji na systemy mobilne. Przecież to jest w Qt wiec powinno nie być problemu...

Uprawnienia umieszczania postów