Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zwijanie wierszy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Zwijanie wierszy

    Podczas wysyłania / odbierania długich wiadomości nie zwija poprawie wierszy - trzeba rozciągnąć okno aby zobaczyć całość

    http://i39.tinypic.com/6759vl.png

    Dodatkowym problemem to brak zmniejszenia okna rozmowy do jeszcze mniejszych rozmiarów.

    #2
    U mnie występuje problem jeśli ktoś wyśle do mnie obraz, który nie mieści się w oknie rozmowy. Wtedy pole rozmowy rozszerza się poza jego widzialne granice.

    Komentarz


      #3
      tzn zwijanie wierszy jednak jest ok. Tylko że parę min wcześniej (w tej rozmowie ze screena) wysłałem obrazek kumplowi o szerokości mojej rozdzielczości ekranu tj 13xx px więc problem mam tak jak (przepraszam, jeżeli uraziłem) kolega wyżej

      Komentarz


        #4
        Kwestia ta była już przeze mnie zgłaszana do poprawienia, zawijanie wierszy i "przesuwanie" tekstu tak, żeby był on widoczny w oknie rozmowy w miejscu wprowadzania wypowiedzi, jest już poprawione.

        Komentarz


          #5
          tak, zgadza się, ale problemem jest tu brak skalowania obrazka. W GG 8 był identyczny błąd, pomogło włączenie skalowania obrazów. Screen:

          Obrazek jest za szeroki, przez co go nie widać w całości. Tekst się złamał, ale w miejscu gdzie kończy się obrazek. W tym wypadku włączenie skalowania obrazków naprawi dwa błędy na raz

          Komentarz


            #6
            Wiem co macie na myśli, pisałam swój poprzedni post przed poranną kawą, być może źle mnie zrozumieliście, więc się poprawię:

            Kwestia ta była już przeze mnie zgłaszana do poprawienia. Natomiast zawijanie wierszy i "przesuwanie" tekstu tak, żeby był on widoczny w oknie rozmowy w miejscu wprowadzania wypowiedzi są już poprawione.

            Komentarz


              #7
              Witam wszystkich. Nie prawda, że naprawione. Nie dalej jak w piątek zaktualizowałem gg do 11 i w sobotę wysylałem koledze zdjęcie, a po wysłaniu okno mi się tak rozszerzylo, że mi całe okno rozciągnęło. nie mogłem czytać normalnie treści, bo część znikała za ramką okna. Nic nie poprawione, mimo sugestii...

              Komentarz

              Pracuję...
              X