Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Zwijanie wierszy

Zwijanie wierszy

Podczas wysyłania / odbierania długich wiadomości nie zwija poprawie wierszy - trzeba rozciągnąć okno aby zobaczyć całość

http://i39.tinypic.com/6759vl.png

Dodatkowym problemem to brak zmniejszenia okna rozmowy do jeszcze mniejszych rozmiarów.

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    U mnie występuje problem jeśli ktoś wyśle do mnie obraz, który nie mieści się w oknie rozmowy. Wtedy pole rozmowy rozszerza się poza jego widzialne granice.

tzn zwijanie wierszy jednak jest ok. Tylko że parę min wcześniej (w tej rozmowie ze screena) wysłałem obrazek kumplowi o szerokości mojej rozdzielczości ekranu tj 13xx px więc problem mam tak jak (przepraszam, jeżeli uraziłem) kolega wyżej

Paulina
    Go
    Kwestia ta była już przeze mnie zgłaszana do poprawienia, zawijanie wierszy i "przesuwanie" tekstu tak, żeby był on widoczny w oknie rozmowy w miejscu wprowadzania wypowiedzi, jest już poprawione.

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    tak, zgadza się, ale problemem jest tu brak skalowania obrazka. W GG 8 był identyczny błąd, pomogło włączenie skalowania obrazów. Screen:

Obrazek jest za szeroki, przez co go nie widać w całości. Tekst się złamał, ale w miejscu gdzie kończy się obrazek. W tym wypadku włączenie skalowania obrazków naprawi dwa błędy na raz

Paulina
    Go
    Wiem co macie na myśli, pisałam swój poprzedni post przed poranną kawą, być może źle mnie zrozumieliście, więc się poprawię:

Kwestia ta była już przeze mnie zgłaszana do poprawienia. Natomiast zawijanie wierszy i "przesuwanie" tekstu tak, żeby był on widoczny w oknie rozmowy w miejscu wprowadzania wypowiedzi są już poprawione.

Witam wszystkich. Nie prawda, że naprawione. Nie dalej jak w piątek zaktualizowałem gg do 11 i w sobotę wysylałem koledze zdjęcie, a po wysłaniu okno mi się tak rozszerzylo, że mi całe okno rozciągnęło. nie mogłem czytać normalnie treści, bo część znikała za ramką okna. Nic nie poprawione, mimo sugestii...

Uprawnienia umieszczania postów