Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak powiadomienia o wiadomości

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Brak powiadomienia o wiadomości

    Po jakimś czasie użytkowania GG 11 pojawił się pewien problem z powiadomieniami o nowej wiadomości. Działo się tak z 2-3 kontaktami, teraz jest tak ze wszystkim. Otóż na dole nie widzę powiadomienia, pojawia się tylko liczba przy "Ostatnie". Jest to dosyć uciążliwe, bo nie mogę przecież co 2 minuty sprawdzać czy ktoś pisał.

    #2
    1. zły dział
    2. sprawdź ustawienia: GG -> Komunikator -> Powiadomienia. Najlepiej załącz screena z tym co tam masz

    Komentarz


      #3
      Witam, z góry przepraszam, że odświeżam temat lecz mam ten sam problem, lecz u mnie jeszcze skala tego oto błędu nie jest aż tak duża, że żadnych powiadomień nie widzę, narazie z tego co zauważyłem nie pokazują mi się powiadomienia od 3 kontaktów
      daję screena ze swoimi ustawieniami ponieważ widzę, że wyżej była prośba aby wrzucić. Z góry dzięki za pomoc
      http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...ed1abf2da.html

      Komentarz


        #4
        W oknie rozmowy każdego kontaktu jest między oknem wpisywania tekstu, a oknem prowadzenia rozmowy, po prawej stronie ikona "zębatek", która zawiera dwa ustawienia. Jedno z nich to opcja wyciszenia rozmowy sprawdźcie, czy jest włączona. Jeżeli tak będzie dokonajcie jej wyłączenia i wówczas sprawdźcie, czy dymki powiadomień się ukazują?

        W każdym razie powinny

        Komentarz


          #5
          Witam nie zakładając nowego tematu czy może mi ktoś odpowiedzieć na temat powiadomień. Kiedyś w miejscu ikony wyskakiwała koperta z wiadomością i było wiadomo, masz wiadomość czy ta opcja dalej istnieje i nie wiem jak ją włączyc czy pozostaje mi instalacje starego gg ??Ikonka.JPG

          Komentarz


            #6
            W GG 11 zrezygnowano z samych kopert na rzecz powiadomień i kopert- bez rozdzielności
            Jeśli chcesz aby wyświetlała się sama koperta musisz cofnąć się do GG 10,5

            Komentarz


              #7
              Z twojej wypowiedzi wynika, że są koperty wyskakujące na pasku których jeszcze nie udało mi się dostrzec. Może w takim razie mam coś z komputerem ? Zaznaczam, że chodzi mi o ikonę którą zaznaczyłem na screenie.

              Komentarz


                #8
                Mam najnowszą wersję gg 11.0.0.7562 i sytuacja wygląda tak: wiadomosc.jpg Czyli wszystko u mnie działa (chyba) tak jak ma być. Jak przyjdzie nowa wiadomość miga koperta w miejscu słoneczka i jest chmurka z powiadomieniem, później chmurka znika a koperta miga dalej. Spróbuj przeinstalować komunikator z usunięciem katalogów roboczych. http://forum.gg.pl/showthread.php?41...a-reinstalacji

                Komentarz


                  #9
                  Zamieszczone przez ktocus12 Zobacz posta
                  Mam najnowszą wersję gg 11.0.0.7562 i sytuacja wygląda tak: [ATTACH]84[/ATTACH] Czyli wszystko u mnie działa (chyba) tak jak ma być. Jak przyjdzie nowa wiadomość miga koperta w miejscu słoneczka i jest chmurka z powiadomieniem, później chmurka znika a koperta miga dalej. Spróbuj przeinstalować komunikator z usunięciem katalogów roboczych. http://forum.gg.pl/showthread.php?41...a-reinstalacji
                  O dzięki teraz chodzi

                  Komentarz


                    #10
                    W tym wypadku nie trzeba było reinstalować komunikatora. Problem polegał na tym, że przy włączonej opcji Automatycznie pokazuj okno rozmowy nie pojawia się powiadomienie (ani chmurka, ani koperta), a po prostu otwiera się okno rozmowy.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X