Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Automatyczne oznaczanie tematów jako przeczytane

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Automatyczne oznaczanie tematów jako przeczytane

    Dlaczego jak wejdę na forum choćby na sekundę i wyjdę wszystkie tematy są oznaczane jako przeczytane? Jest to bez sensu. Nie zawsze mam czas przejrzeć całe forum. Czasem bym wszedł tylko na tematy z powiadomienia mailowego, a za godzinę jak mam więcej czasu to bym przejrzał resztę nie czytanych, a nie tylko nie czytane od ostatniej wizyty.
    Dodatkowo Tapatalk sprawdza mi forum co pewien czas. Oczywiście forum traktuje to jako wizytę i oznacza całość jako przeczytane. Porażka.
    Tylko nie mówcie że forum generuje tak wielki ruch że GG musiało ograniczyć forum bo serwery nie nadążały.

    #2
    Wina vBulletin. Możesz korzystać z opcji Forum -> Szybkie Menu -> Dzisiejsze posty

    Komentarz


      #3
      I między innymi dlatego uważam iż fora na phpBB są o niebo lepsze. A vBulletin jest po prostu modny a nie dobry.

      Komentarz


        #4
        Tu się zgadzam, do porządnego, darmowego phpBB ustawionego dobrze, nie można się przyczepić. Za vB trzeba płacić, a dodatkowo jest dobry tylko w teorii lub umiejętnie ustawiony (np iPmart).
        I choć serce Twe przytłacza myśl, że żyć nie warto; z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto...

        Komentarz


          #5
          ja niestety nie miałem żadnego wpływu na wybrany skrypt. Sam wolałbym IPBoard lub właśnie phpBB 3
          @coopra, ja niestety nie czuję tego efektu umiejętnie postawionego forum na iPmarcie. Zwyczajnie forum, jak każde na vb.

          Komentarz


            #6
            IPB:

            + baza MySQL z tagami TP, DP, IP
            + automatyczne pisanie VLRS,
            + integracja z fb, tw, skype,
            + wielkość core = -200B
            + ftp
            + qtp, vtp, stp,, dtp i inne protokoły klawiszowe,

            Komentarz

            Pracuję...
            X