Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ostatnie rozmowy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Ostatnie rozmowy

    Witam
    Czemu nie mozna wyczyscic listy ostatnich rozmow? Nie ma takiej opcji ani przez web GG, ani przez telefon

    #2
    Spróbuj na GG 10

    Komentarz


      #3
      Tam tez nie mozna tego usunac

      Komentarz


        #4
        Rozumiem, że chodzi o zakładkę Ostatnie, gdzie prezentowane są kontakty/numery, z którymi ostatnio prowadziliśmy rozmowy. Zastanawiamy się nad możliwościami dotyczącymi ewentualnego modyfikowania tej zakładki.

        Komentarz


          #5
          Dokladnie tak. Przyda sie modyfikacja tego gdyz lista robi sie bardzo dluga. A po co nam np. same dane kontaktu po usunieciu np. archiwum.

          Komentarz


            #6
            Chociażby po to aby wrócić do kontaktu np. z osobą nieznajomą. Nie prowadzisz archiwum, nagle ktoś do Ciebie pisze, nie masz numeru w kontaktach no i tak się złożyło, że nie masz czasu bo właśnie wychodzisz ale osoba cię zaintrygowała więc wracasz do domu i chętnie byś z nią popisał, a tu problem - jaki to numer GG ona miała?

            Z Ostatnimi zawsze to będziesz wiedział, widzę tylko taką niedogodność, że czasami zdarza się nam prowadzić rozmowy z osobami, z którymi nie powinniśmy rozmawiać, i w takich sytuacjach pojawia się chęć usunięcia takiej informacji, bo jeszcze się dostanie w niepowołane ręce.

            Komentarz


              #7
              O dobry przyklad, wiec mozliwosc usuwania wybranych, i problem bedzie rozwiazany. Czest sie zdarza, ze pisza do mnie obce osoby po prostu spamujac. Wiec ten kontakt nie jest mi potrzebny i po co ma mi liste zasmiecac.
              Ostatnio edytowany przez Qrix; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Nie cytujemy poprzedniego posta w całości

              Komentarz

              Pracuję...
              X