Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GG 11.0.0.6834 Nie mozna się zalogować

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    GG 11.0.0.6834 Nie mozna się zalogować

    Witam,mam problem z logowaniem na gg nowej wersji 11.0.0.6834 gdy wpisuje hasło naciskam zaloguj i cały czas pokazuje się kręcące kółko z Napisem "Trwa logowanie do gg" i tak cały czas bez przerwy,po jakiejś chwili wyskakuje trwa ponawianie logowania prosił bym o pomoc.

    #2
    Sprawdź, czy antywirus/firewall nie blokuje Ci aplikacji. Strona http://beta.gg.pl działa bez problemu?

    No i pytanie główne - czy stabiln gg10,5 loguje się bez problemu?


    Najlepiej będzie jak napiszesz na beta@gadu-gadu.pl lub tech@gadu-gadu.pl i podaj tam numer builda, wersję systemu operacyjnego i dla wszystkiego daj screenshoty
    http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Ąą Ćć Ęę Óó Żż Źź

    Komentarz


      #3
      gg 10,5 loguje się bez problemu a strona też działa nez problemu co do AntyWira to nie blokuje

      Komentarz


        #4
        Mam ten sam problem.
        Pozdrawiam

        Komentarz


          #5
          Czasami najprostsze rozwiązanie jest najskuteczniejsze... Spróbujcie reinstalacji z usunięciem katalogów roboczych według instrukcji:
          Proszę odinstalować Gadu-Gadu (przez Panel sterowania – Dodaj/usuń programy) oraz wejść na dysk C.
          Podaję ścieżkę:
          Windows XP: C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika systemu\Dane aplikacji\Gadu-Gadu\Numer GG
          Windows Vista: C:\uzytkownicy\user\Gadu-Gadu\Numer GG
          Windows 7 C:\Users\WINDOWS_PROFILE_NAME\AppData\Roaming\Gadu-Gadu 10\Numer GG

          oraz

          Wnidows XP C:\Documents and Settings\Nazwa profilu w Windows\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\GG\Profiles
          Windows Vista C:\Users\Nazwa profilu w Windows\AppData\Local\GG\Application
          Windows 7 C:\Users\Nazwa profilu win7\AppData\Local\GG

          Proszę skasować profil z numerem GG w jeden i drugiej ścieżce. Jeżeli pod podaną ścieżką nie można odnaleźć wskazanych profili oznacza to, że zapisane są one jako ukryte i należy z poziomu Windowsa włączyć opcję podglądu na pliki ukryte.

          Komentarz


            #6
            Mam ten sam problem i niestety reinstalacja nie pomogła

            Komentarz


              #7
              +1, mam to samo.

              Komentarz


                #8
                przeprowadź zatem reinstalację

                Komentarz


                  #9
                  Ja też mam to samo. Na web GG działa normalnie, reinstalacja też już była i dalej nic... Ktoś wie jak to naprawić?

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X