Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Godzina wysłania wiadomości.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    Godzina wysłania wiadomości.

    Witam, do tej pory przyjmowane wiadomości są wyświetlane w ten sposób:

    Natomiast chciałbym by czas wiadomości był osobno dla każdej wysłanej plus z dokładnością co do sekundy wysłania. Bardzo by mi to ułatwiło pracę.
    Pozdrawiam, Areen.

    #2
    Bardzo tą sugestie popieram, gdyż w tym układzie jaki jest teraz nie wiadomo, czy ktoś kolejną linijkę wyslał jako nową wiadomość, czy jako kolejna linijkę używając opcji shift+enter. czasami to ma znaczenie.

    Komentarz


      #3
      popieram jak najbardziej, ale niekoniecznie przez pełną godzinę. Bardziej mi zależy na oddzieleniu wiadomości (np. cieńką, ledwo widoczną linią). Oczywiście jeśli wiadomość ma inną godzinę nadania to powinna ona być zawsze wyświetlona

      Komentarz


        #4
        Wiem, że to nie jest problem użyć funkcji wyświetlania pełnej godziny, a nie tylko godzin i minut

        Komentarz


          #5
          Godzina i minuta wydaje się dość precyzyjnym oznaczeniem. Rozumiem, że dokładny czas jest przydatny, jednakże może to spowodować wydłużenie treści w oknie rozmowy. Co sądzą na ten temat pozostali użytkowcy forum? Może macie jakieś sugestie w tym zakresie?

          Komentarz


            #6
            Ja ponawiam moją prośbę zawartą powyżej (nie musi być co do sekundy), dla mnie jak już wspomniałem jest to od czasu do czasu przydatne.

            Komentarz


              #7
              A nie można dodać do ustawień programu czegoś takiego:

              Wyświetlanie czasu w oknie rozmowy:
              a) dokładna data
              b) ogólna data

              Wtedy każdy użytkownik wybrałby taką, jaka mu pasuje. Stawiajmy Panowie na możliwości konfiguracyjne.

              Komentarz

              Pracuję...
              X