Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Godzina wysłania wiadomości.

Rozmowny

Godzina wysłania wiadomości.

Witam, do tej pory przyjmowane wiadomości są wyświetlane w ten sposób:

Natomiast chciałbym by czas wiadomości był osobno dla każdej wysłanej plus z dokładnością co do sekundy wysłania. Bardzo by mi to ułatwiło pracę.
    Pozdrawiam, Areen.

Doświadczony GGadacz
    Bardzo tą sugestie popieram, gdyż w tym układzie jaki jest teraz nie wiadomo, czy ktoś kolejną linijkę wyslał jako nową wiadomość, czy jako kolejna linijkę używając opcji shift+enter. czasami to ma znaczenie.

Super Moderator Awatar Qrix
    Marka tel.
    Sony
    Model tel.
    Xperia M2 LTE
    FW telefonu
    Android 4.4.4
    popieram jak najbardziej, ale niekoniecznie przez pełną godzinę. Bardziej mi zależy na oddzieleniu wiadomości (np. cieńką, ledwo widoczną linią). Oczywiście jeśli wiadomość ma inną godzinę nadania to powinna ona być zawsze wyświetlona

Rozmowny
    Wiem, że to nie jest problem użyć funkcji wyświetlania pełnej godziny, a nie tylko godzin i minut

Doświadczony GGadacz
    Godzina i minuta wydaje się dość precyzyjnym oznaczeniem. Rozumiem, że dokładny czas jest przydatny, jednakże może to spowodować wydłużenie treści w oknie rozmowy. Co sądzą na ten temat pozostali użytkowcy forum? Może macie jakieś sugestie w tym zakresie?

Doświadczony GGadacz
    Ja ponawiam moją prośbę zawartą powyżej (nie musi być co do sekundy), dla mnie jak już wspomniałem jest to od czasu do czasu przydatne.

A nie można dodać do ustawień programu czegoś takiego:

Wyświetlanie czasu w oknie rozmowy:
    a) dokładna data
    b) ogólna data

Wtedy każdy użytkownik wybrałby taką, jaka mu pasuje. Stawiajmy Panowie na możliwości konfiguracyjne.

Uprawnienia umieszczania postów