Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

potwierdzenie konta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    potwierdzenie konta

    wczoraj pojawił mi sie komunikat ze moje konto Nie Zostało jeszcze potwierdzone gdy klikam jak To zrobić? To prosi mnie o wysłanie smsa tylko ze wysłałem już 4sms i za każdym razem dostaje taka oto odpowiedz" Bardzo nam przykro ale tresc wiadomosci SMS jest nieprawidlowa. Prosze sprobowac jeszcze raz." Co mam z tym zrobić?

    #2
    potwierdzaj konto przez email

    Komentarz


      #3
      a jak To zrobić? W tym Gg Nie jest To opisane

      Komentarz


        #4
        Zaloguj się na stronę beta.gg.pl i tam w zakładkach GG => Ustawienia => Moje konto => Profil kliknij pod adresem na "potwierdź ten adres mailowy". Link aktywacyjny zostanie wysłany na podany tam adres, a wtedy wystarczy już tylko otworzyć tego linka.

        Komentarz


          #5
          Dzięki wielkie

          Komentarz


            #6
            Mam ten sam problem, tylko że też nie wiedziałem jak to zrobić i moje konto zostało już zablokowane. Teraz nie da się go odblokować. Próbowałem w sposób podany powyżej ale:
            - klikając 'wyślij nowy kod na moj nr tel." NIC SIĘ NIE DZIEJE
            - klikając 'wyślij na inny nr tel.' - pojawia się okienko z komunikatem BRAK DOSTĘPU
            - klikając 'potwierdź adresem email' wpisuje tam swój adres i też wyskakuje okienko z komunikatem BRAK DOSTĘPU.

            To poprostu nie działa! Nie wiem jak odzyskać swoje konto.

            Komentarz


              #7
              @noob, napisz na tech@gadu-gadu.pl opisując sytuację oraz podając numer GG.
              http://img.interia.pl/komentujnieobr...nieobrazaj.gif
              Kliknij, a dowiesz się więcej.

              Komentarz


                #8
                Dzięki, tak zrobie. Zobaczymy czy cos poradzą.

                Komentarz

                Pracuję...
                X