Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zjada dużo pamięci...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

    #16
    Restartuję już 4 raz GG i cały czas Crash.

    Parodia.png

    Komentarz


      #17
      A tak się łudziłam że może nowa wersja będzie taka leciutka jak GG 7 lub 8. Nie można było ich trochę unowocześnić? Dodałabym im opcje z GG 11 i by było super. A nie jakieś szmery bajery i inne gry.

      Komentarz


        #18
        mi tam zżera jakieś 200 +150mb. Wychodzę jednak z założenia, że nieużyty ram, to zmarnowany ram
        http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Ąą Ćć Ęę Óó Żż Źź

        Komentarz


          #19
          1.354 GB z 200 okienek i wciąż rośnie przy rozmowach, żadnego crashu nie doświadczyłem jak dotąd. Wydaje mi się że jest chyba bardziej stabilniejszy bo inne wersje padały szybciej przy dużym obciążeniu. Ale uważam że powinniśmy patrzeć na to kto ma mniejsze zużycie pamięci a nie kto więcej bo tak to każdy może bić rekordy a to nie o to chyba chodzi by sobie komputer zamulać.

          Komentarz


            #20
            Mi nawet przy 1 otwartym okienku pobiera 200 MB RAMu.

            Proces gghub.exe obciąża mi procesor w przedziałach 97-99 % co praca z najnowszym gg jest niemożliwa bo strasznie zamula.

            Komentarz


              #21
              u mnie bierze 180 MB ale to chyba ekipa z GG11 powinna poprawić. Po za rozmowami pisanymi + sms+ radio nic więcej nie potrzebuje. Ekipa GG 11 powinna postawić na podstawowe gg lekkie z możliwościami dodawania innych opcji jak dzwonienie, gry, czy video.

              Komentarz


                #22
                Ciekawe, czy wersje na inne systemy (zwłaszcza Linux) będą też tak zjadały pamięć. To w sumie zależy też od zastosowanych bibliotek - QT, czy GTK+.

                Komentarz


                  #23
                  U mnie GG zajmuje 230MB (Windows 7 x64)

                  Komentarz


                    #24
                    gg offline zajmuje ponad 70 mega ... http://img171.imageshack.us/img171/1756/gg11c.jpg

                    Komentarz


                      #25
                      Najnowsza wersja tj. 11.0.0.6256 zżera 100 MB. Jak widzę po postach to od miesiąca się nic nie zmieniło.
                      Nawiasem mówiąc to u konkurencji jest to ok 20 MB.

                      Komentarz


                        #26
                        U mnie zawsze średnio zabiera 200mb, po korzystaniu z archiwum ~300mb

                        Ehh dla mnie jako programisty, to byłaby kompromitacja jakbym napisał komunikator tyle ważący....

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X